Čo pomôže na urýchlenie rastu vláskov 2,5 ročnej dcérke?

monikalea
17. mar 2013

ahojte mamicky 🙂Mozete mi poradit nieco aby mojej dcerke rychlejsie rastli vlasky??mame 2,5 roka a mame uplne kratucke vlasky☹Neviet co pomaha na rychlejsi rast?? 😉

andrejka1983
17. mar 2013

Nič ti nepomôže, neboj sa ,oni narastu...dakomu rýchlejšie dakomu pomalšie....ale narastú každému...ja tiež ked si porovnám rovesníčky mojej dva a polročnej dcerky tak každá ma iné vlasy, jedna ma dokonca také dlhe a huste že sa na nu ani my dospeláci nechytáme...a iná ma zas kučerave a krátke popri hlavke omotane...to je individuálne...ale radšej mať také kratšie ako davat tak malemu dieťaťu nejakú chémiu na hlavu aby mu rýchlejšie rástli vlásky 🙂

zuzi0911
17. mar 2013

my mame 2 roky a ma kratulinke vlasy take paperie 🙂 aj ked jedine len na vrchu hlavicky sa da spravit antenka cca 3 cm 😀

danka86
17. mar 2013

Kamoskina dcera bude mat v juni 6rokov a ma kucerave vlasky tesne pod uska 🙂 A jej mamina je kadernicka, tak by si ju uz aj nejak ocesala, ale tak treba pockat 🙂 Ja nevidim dovod nieco s tym robit, ved je urcite krasna aj s kratuckymi vlaskami 😉

monikamajova
17. mar 2013

podľa mňa tiež nič..kamoška dala ostrihať vždy na kratúčko podľa lunárneho kalendára v znamení Leva,tak jej to poradila kaderníčka,,vlásky časom zhustli aj zmohutneli a pila čaj na rast vlasov...teraz len podstrihávajú v Levovi...ale je to len taká "pomôcka" 😉 teraz už urobia vrkôčik,ale Vasilisa z nej nebude 🙂

beruska.zuzanka
17. mar 2013

Nerieš, aspoň máš menej starostí, naša má po zadok, kučeravé, husté, ale jemné, čmechoria sa jej do uzlíkov a je to fajnská zábavka ju česať....

betati
18. mar 2013

Aj moja dcérka mala iba "páperie".....vôbec nerástli.....že vraj preto,že som ju neostrihala a vlásky nespevneli.
Ani neviem ako, po čase zhustli (boli také zlatisté) a teraz ich má silné a dlhe tmavohnedé.
Dbaj na to, aby strava obsahovala minerály a zvyšok nechaj na prírodu 😉

ajkuska
18. mar 2013

niekde som čítala, že pomáha jesť veľa ovsených vločiek, ale neviem či je to pravda, hoci náš malý ich je skoro každý deň s ovocím alebo jogurtom a má riadne husté vlásky.

gretka2
18. mar 2013

Nicim to neovplyvnis. Je to dane geneticky, pocet vlasovych cibuliek, teda hustota, aj to, ci su jemne, alebo pevne, ci kucerave...
Mozes ovplyvnit akurat kvalitu vlasu, to, ci su suche, lamave.
Casom detske vlasky urcite spevneju. A pomoze aj strih. Vlasky vyzeraju hustejsie, ak su napriklad vzadu zastrihnute do rovna, ako ked su nechane len tak "do stratena" 🙂.
Moje deti maju tiez odlisnu kvalitu vlaskov. Syn ma pevnejsie, tmavsie, hustejsie, kucerave, a dcerka ma jemnejsie, svetle, rovne, v tom istom veku.
Neviem, aku dlzku vlaskov ma tvoja dcerka, ale nestresuj. Detickam pristane hocico, su krasne ci s kratkymi, ci s dlhymi, to len my maminky potrebujeme asi na nich zmenu 🙂 A kratsie su urcite praktickejsie. Ja som malej dala ostrihat ofinku, a teraz to musime pravidelne kazdy mesiac zastrihavat, aby jej to neslo do oci :( Ale asi jej to budem zapinat sponkou, kym jej to nedorastie 🙂
Samozrejme, ze take veci ako napr.zinok pomahaju, ale ovplyvnia kvalitu vlasov, rast asi nie....

piacere
18. mar 2013

Môj bude mať tri roky a na hlave má stále páperie o počte troch "chlpov"... 🙄 😅

libka1
18. mar 2013

neviem co pomaha na rychlejsi rast, asi nic, ale na taketo veci vseobecne pomaha trpezlivost 😉 aspon usetrite za kadernika 😀

alenata
29. jún 2015

Nejako zvlášť by som to v tomto veku neriešila....2,5 roka je málo, aby si videla, aké vlasy bude mať neskôr. Chce to čas. 🙂 Moja dcérka mala takmer do 4 rokov také jemné páperko. Teraz má 6 a už je to iné 😉

alaguema
29. jún 2015

máte, či má? 2,5 ročné dieťa nepotrebuje na urýchlenie nič. Začnú jej rásť samé od seba.

sestricka52
29. jún 2015

Moja má 2,5r a vlasy jemne, krátke. Vôbec ju nestíham. Rastu jéj pomaly