Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pomôže na vaginálnu infekciu u 3 ročnej?

misicka1980
21. jan 2013

Pekny dnik maminky dcerka dostala antibiotika Augmentin DUO a na 3. den sa u nej objavila vaginaana infekcia sprevadzana svrbenim, nastatstie nie je to az take strasne ale stazuje sa. Neviete mi prosim nieco odporcucit na jej zmiernenie pokym sa dostaneme k lekarovi? Stretli ste sa s niecim podobnym aj vy? Velmi pekne dakujem.

yanus
21. jan 2013

vynechat sladke, natriet bepanthenom, davat silnejsie probiotika urcene pre deti, popripade kombinovat s hylak kvapkami..vela stastia ;)

briketa
21. jan 2013

zakysane mliecne vyrobky, acidofilne
mlieko, alebo kvapky, ci tabletky s bakteriami. nedavat nic sladke, nemydlit ju a kym sa nezlepsi, len ju umyvat v sprche, nekupat s penami. ciste bavlnene spodne pradlo. chudatko, nech sa jej rychlo polepsi.

gabuci
21. jan 2013

Nám pediatrička ked sa to stalo malej vždy kázala Canesten krémik,dokonca aj svoju gynekologičku som sa spýtala na to,ona tiež to vravela.Okrem toho dať jej probiotiká,dávala si jej pri antibiotikách či nie?Škoda,že si zadala otázku,keby si to dala ako diskusiu,mohla by si sa k tomu vyjadriť.

janja2502
21. jan 2013

neviem ako je to u deti, ale ja to mam tiez stale ked beriem antibiotika. Ale odkedy sucasne s antb. beriem aj probiotika take kvalitnejsie, tak mam pokoj. Mne to pomaha. 😉

matozazzo
21. jan 2013

Ahoj, ano, stretla. Nas hned Dr. pri vypisovani antibiotik (ATB) upozornila, nech jej davam probiotika, bud kupim v sacku v lekarni, alebo jej davam jogurty s bifidus, pripadne actimel alebo podobne mliecne napoje s bifidus. Kazdy den pocas brania ATB a este aj par dni potom.. A osprchovat, natriet bepanthenom alebo my mame aj sudocrem.

evickapooh
21. jan 2013

bepanthen nie je na infekciu.!!..bepanthen je na podrazdenu zapalenu pokozku....radsej skus imazol aleboo framykoin...to zalezi od toho ci ma plesnovu alebo bakterialnu infekciu ale skor plesnovu ak brala atb...a cez usta probiotika najlepsie su infants dophilus...

leanax
21. jan 2013

moja malá sa kúpala vo fialovej vodičke hypermangáne, len štipku dať do vody a poriadne rozpustiť a nech je voda taká svetlo ružová... malej to pomohlo...

ivkak22
21. jan 2013

veľmi dobrý je imazol alebo sudocrem,moja mala má 3 roky často vyštípanú šušulku,aj keď som ju naučila po každom cikaní pekne sa utrieť,vždy raz za mesiac sa vyskytne že ju musím natrieť,hlavne obmedziť prísun cukru vtedy

lucinocka
21. jan 2013

ja by som este dala otestovat na ATB, ja som napr. na augmentin alergicka az som v nemocke skoncila.. mozno by boli ine vhodnejsie

cikyta
21. jan 2013

Probiotiká nutrolin-B, canesten a keby ti velmi plakala, že ju to štípe-svrbí, tak na rýchlu ulavu je fajn do lavorika s vlažnou vodou trošku sody bicarbony na chvílku sedaveho kupelu....no toto jej urob tak max. 1 x za týžden.

zvedavamt
21. jan 2013

probiotika s mliecnym zakladom sa nedokazu v creve uchytit, takze su vhodnejsie v inej forme. My pouzivame bio chlorelu.
CUKOR zivi kvasinky, takze vysadit do vyliecenia. / aj ovocie, dzusy, med / Najlepsie by bolo odkyslit , my pouzivame umeocot do vody a upravu stravy,viac cerstvej zeleniny.
Ked som povedala mojej gynke,ze kcem na kvasinky canesten krem,tak ma inak z...ala, ze to nie je vhodne na sliznicu, je to aj v pribalovom letaku napisane. Problem je zvnutra,tak ho aj odtial treba riesit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli