Čo s nakrivo nastrelenými náušnicami?

lucadra
18. júl 2011

Ahojte. Zaujímalo by ma, či by ste si nechali nakrivo nastrelené náušnice, alebo by ste ich vytiahli a počkali kým sa to zahojí a dali nastreliť nanovo?
Dnes som si čerstvo dala nastreliť náušnice, prvýkrát som sa na to odhodlala no zistila som že je to dosť nakrivo tá jedna strana. Zajtra tam idem, zaujíma ma, či si mám dať vytiahnuť obe náušnice, alebo len tu jednu čo je nakrivo a tú druhú si nechať. Ale ako budem vyzerať s jednou náušnicou? Asi dosť blbo. ☹
Koľko sa hojí dierka a kolko asi trvá úplne zahojenie´´zarastenie´´. ?
Možno ked budem mať po troch týždnoch normálne visiace náušnice, tak to nebude vidno, no kedže mám teraz normálne tak to vidno je.

Alebo páči sa vám dve náušnice v jednom uchu a v druhom žiadna?
Značí to niečo o osobnosti?
Po prekonani strachu z bolesti som takto dopadla a vyzerám ako katastrofa amaterskeho domaceho prepichovania
☹ ☹ ☹ ☹

lucadra
autor
18. júl 2011

Nikto mi neporadí?

alami
18. júl 2011

@lucadra no to sa ti nemuselo stať 😖 to som ešte ani nepočula, žeby niekomu nakrivo nastrelili náušnice. Fakt, keď už prekonáš ten strach... ☹ no ale aj horšie veci sa stávajú. Ja by som si nechala tú jednu a druhú nechala zarásť, myslím si, že teraz za čerstva to zarastie v pohode. no a potom teda prepichnúť tú jednu znova. teraz sa nosí kadečo, Daj si tam nejakú maličkú, nenápadnú, do toho jedného ucha, nech to nie je divné. No alebo nechaj zarásť obe a potom nanovo. a to už môžeš potom odložiť to nastreľovanie aj na dlhšie - len aby si sa potom vôbec odhodlala 😅

jaduska
18. júl 2011

@lucadra ako nakrivo nastrelené? Myslíš tak, že tie dierky na ušiach nie sú v rovnakej výške?
Čo sa týka zarastenia dierok - tak dierka nezarastie už nikdy, iba sa v uchu urobí taká blanka. Ale po dlhšom čase tú dierku vidno čoraz slabšie. Ja som si za mladi dala nastreliť do jedného ucha ďalšie dve dierky, potom som ich dala preč, ale tie dierky tam stále sú, aj keď skoro neviditeľné.
Asi fakt je najlepšie ísť tam, kde ti to nastreľovali, mali by vedieť poradiť čo stým. A ja na tvojom mieste by som to normálne dala ako reklamáciu....

lucadra
autor
19. júl 2011

@jaduska Ahoj. Hej, nie su v rovnakej výške. A ked mi tu jednu vyberie a bude chciet prestrelit vyssie, tak zas ta jedna bude vyššie ako ta čo je normalne. Joj, strašne som z toho sklamana, dam si vybrat obe nausnice a uz asi nikdy v zivote take nieco neurobim. Ale podam im to ako reklamaciu a ak mi povie, ze v pohode to je, ze to nie je az take strasne, tak jej poviem, ci je slepa alebo blba. Pretože to cítim, že nie su obe rovnako. A hlavne jedna je zo šikma a druha je rovno dierka.
Moooooje neeeervvvyyyy

lucadra
autor
19. júl 2011

@alami No nechala by som si tu jednu ale to možem meniť až po troch týždnoch, takže tri týždne by som vyzerala ako krava z jednou nausnicou. ☹

jaduska
19. júl 2011

@lucadra a povedali ti aj iný, že je to tak nakrivo? možno je to len tvoj dojem. Ale ak nie, tak to určite reklamuj.

lucadra
autor
19. júl 2011

@jaduska Hej povedali, bohuzial nie je to len moj dojem. No pojdem tam o chvilu, tak som zvedava, ze co mi s tým urobia. Ešteže mám aspon dlhé vlasy a môžem si to zatial zakryť.
Včera to hned nebolo vidno, lebo mi spuchli obe uši, tak to bolo o.k. Ale ako mi odpuchli uši, tak je to riadne blbo urobené ☹

kulumulu123
28. aug 2021

@lucadra zarastenie?? No takto ti poviem ja som mala náušnice naposledy v škôlke mam 42 r a keď som pred asi rokom skúšala ci by som to dala tak po menších peripetiách v pohode prešli takže neviem co myslíš pojmom "zarastenie"???