Čo si myslíte o dezinfekcii domácnosti ozónom?

majkalevice
5. jún 2014

Ahojte,

aké sú vaše skúsenosti ak nejaké máte, alebo aspoň názory na dezinfekciu domácnosti ozónom. Naozaj pomôže aspoň trocha pri prevencii a ochrane hlavne detí zo zníženou imunitou aby boli menej choré? ďakujem pekne 🙂

barborax27
6. jún 2014

@anjel35 reklamu čomu, firme, výrobku? Veď to je známa technológia čo nájdeš na internete nič iné, len tu rozoberáme aké má kto skúsenosti a či si to už niekto dať vydezinfikovať. Je jasne, veľa vedieť je tu na SK byť zatracovaný, ukameňovaný a to že toho veľa o ozóne viem je asi preto , lebo som bola dosť skeptická aj ja preto som si všetko pozisťovala na internete a že to takto ďalej posúvam nie je nič zlé a hlavne ja sama som to vyskúšala. 🙂 nikoho nenútim, aby to vyskúšal, kto chce nech skúsi ako ja a možno bude prekvapený ako to dobre funguje 🙂
Bavíme sa tu o ozóne, nebudeme sa tu predsa baviť o farbe na vlasy, alebo o šampónoch....... Tak tu nerozoberám šampony, farby to je snáď jasné.

anjel35
6. jún 2014

@barborax27 ano, ved na to regujem, aj ja dezinfikujem ozonom, robime to už roky, je to super vec, suhlasim s tebou. Len vyuzivame ine zariadenie a nie od danej neziskovky. Odkial beries istotu , že len dane zariadenie od danej neziskovky je to najlepsie. Len tomu nerozumiem. Aj ja mam sposob vyskusany a som s nim nadmieru spokojna a moja spokojnost sa meria rokmi a nie mesiacmi.

tana345
30. sep 2014

je na to neaká firma ktorá to robí, ale je potrebné zakúpiť stroj? neviete poradiť? Ďakujem

mahulenka87
30. sep 2014

podľa mňa to netreba prehánať... Aj keď majú oslabenú imunitu. Treba ju podporovať. Detičky ochorejú vonku, v kolektíve a nie doma. Tým e doma bude všetko dezinfikované, imunitný systém ešte viacej zlenivie.

ozonexpert
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tama321
17. nov 2014

Nemáte ešte niekto skúsenosti s ozónom v domácnosti? Tiež nad tým rozmýšlam.

anjelik2509
17. nov 2014

@barborax27
@anjel35
Baby, zaujala ma táto téma, môžete mi dať prosím kontakt na "vaše" firmy? Do IP, ďakujem 🙂

tama321
18. nov 2014

@barborax27
@anjel35 ja by som poprosila tiež kontakt ake su to firmy. Do IP, tiež dakujem.

ozonexpert
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkalevice
autor
13. mar 2015

využila som www.zdravebyvanie.eu maju vykonnejší generátor a robia to za plovicu vašej ceny 🙂 pripadne facebook www.facebook.com/zdravebyvanie

majkalevice
autor
13. aug 2015

Ahojte, sleduje ešte niekto túto diskusiu? 🙂

majkalevice
autor
13. aug 2015

@ozonexpert šak ste drahý ako čert

martina838
13. aug 2015

V čechách sa tým pravidelne dezinfikujú vybrané autobusy. Trocha zaostávame 😒

zuzulienka222
24. aug 2015

ahojte, akurát som založila trocha podobnú tému. Túto som našla až teraz. 🙂 som rada že sa tu o dezinfekcii ozónom diskutuje.

missbut
18. feb 2018

@anjel35 prosim vas to musim mat okuliare aj ked to len rychlo idem vypnut? bo nemam tie specialne okuliare. vdaka

anjel35
20. feb 2018

@missbut my používame, ale stačí si prekryť oči a rýchlo vypnúť, hlavne nepozerať do svetla, manžel skončil na očnom keď sa nechranil.

majkalevice
autor
2. mar 2018

Po rôznych skúsenostiach odporučam zdravebyvanie.eu. Najvykonejjsie generátory, férové ceny a pre jasle a škôlky takmer bezplatná dezinfekcia. Ako ste na tom ostatný? Aké máte skusenosti? Zaujíma ma to. Ja aom dnes založila podobnú tému a túto som našla až teraz... No čo už 🙂

majkalevice
autor
2. mar 2018

@anjel35 aký máte ozonator? A aký má výkon? Dakujem

geokatka
15. máj 2018

ak by mal niekto záujem o dezinfekciu domu, bytu, auta... v okolí trenčína alebo nového mesta nad váhom, prípadne ešte okres piešťany a trnava - máme certifikovaný prístroj na čistenie ozónom, na cene sa vieme dohodnúť...

geokatka
15. máj 2018

@missbut netreba ani špeciálne okuliare... my máme prístroj, ktorý sa dá zapínať a vypínať na diaľkové ovládanie, prístroj je certifikovaný... a taktiež sa dá nadstaviť čas, po akom sa prístroj sám vypne... potom stačí ešte cca 15-20 min. počkať, aby sa ozón odbúral a až potom je možné ísť bezpečne po prístroj a otvoriť okno...

nostress
19. mar 2019

Damy, prosim ktore pouzivate horske uv slnko na dezinfekciu miestnosti, ako dlho mate pristroj zapnuty? Zavisi to od velkosti miestnosti? Ako casto dezinfikujete? Mam starsi pristroj a zial uz nie navod. Dakujem.

miekenie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malena
29. mar 2019

@ikika ahoj presne ako hovoríš, ja vôbec nepoužím chémiu ako Savo a pod, všetko ide krásne octom a vôbec to nepreháňam ani s upratovaním, ani nemám na to čas...A deti majú imunitu ako hrom 🙂

malena
29. mar 2019

@mahulenka87 tak veru, čím dostáva imunitný systém viac zabrať, tým sa posilní, netreba chovať deti ako v skleníkové kvetinky.

miekenie
29. mar 2019

@malena
Ak sa nenahneváte vstúpim do debaty. Jedna vec je samozrejme posilniť imunitu vystevením tela určitým vplyvom. Druhá vec je sanitácia priestorov, ktoré sú napádané na mikro úrovni patogénmii, , ktoré imunitný systém likvidujú. Ocot nie je zrovna voňavý savo tiež nie a rovnako všade sa s tekutými látkami nedostanete napr. matrac, rohy miestností, vnútro nábytku atď. Sanitácia ozónom je jediný a účinný spôsob prevencie chorôb, ktoré imunitu rozhodne neposilnujú práve naopak majú za následok mutáciu vírusov v tele a ich väčšiu rezistenciu voči liečivám a iným látkam. Teda to najhoršie čo môžete pre seba urobiť je robiť to čo opisujete vyššie 🙂

ozoncleaner
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulubka28
17. máj 2020

Jaaaaaj, zase niekto nieco vymyslel, ako slusne zarobit. 🙂 Podla mna je to blbost, ktora sice neublizi, ale veru ani nepomoze, teda aspon nie tak, ako sa to prezentuje. Moj nazor, neukamenujte ma. 🙂

monikapalinkas
27. aug 2020

Ahojte, rozmýšľam nad kúpou tzv čističky a ionizátor vzduchu. Mama má astmu a už je na dôchodku, takže väčšinu času trávi práve doma. Bývame na juhu Slovenska v meste, takže tu neni práve horský vzduch. Ževraj je po nej menej prachu a a tým aj lepší vzduch. Vie mi niekto poradiť? Ďakujem!

nikulka79
27. nov 2020

@monikapalinkas mam dve cisticky ale na astmu je to slabe.osviezi vzduch.je taky ako po dazdi aj izba sa ochladi no filtre su drahe a cisticka ma tiez casovac,cize celu noc nejde a ak vypne moje dychanie je v extreme.mam chronicku bronchialnu astmu, co sa tyka roztocov susslabe tiez slabe.dnes som akurat vyskusala desinfekciu s ozonom a uv ziarenim.prvy krat co sa nedusim no v jednej izbe mam stale pach ako po chlore,preto som nasla tuto stranku.dufam,ze to neskodi lebo v nej spim s malym.je jedna s tych velkych.sused vedla co mame spolocnu stenu tak v nej nekury.robili sa nam na stene akoby flaky od plesni.ja som vlasne do teraz plesen stale citila.teraz chlor ale nechrcim🙂