Čo sú to za pľuzgiere na dcérkinej nohe?

rachelkk
7. aug 2019

Zdravím vás . Z dňa na deň sa objavilo dcérke takéto čosi na nožke . A jeden pluzgier na ruke. Čo to je? Bojím sa . Malá bola v pieskovisku.

ydnew
7. aug 2019

@rachelkk mala ponožku?

rachelkk
autor
7. aug 2019

@ydnew bosá bola

ydnew
7. aug 2019

@rachelkk nás prípad bola bosá v piesku a v zápale hry si neuvedomila že stojí na formičke a ako hrabala hrablickami spravil sa jej pluzigier na nohe a ruke (ako sa potila plus zrnká piesku)mne staci ,že striham malej nechty a hneď mám pluzgier

ydnew
7. aug 2019

@ydnew neprepichovat ak by pukli dbať na dezinfekciu aby nedostala infekciu

rachelkk
autor
7. aug 2019

Baby má aj na ruke také

ydnew
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ydnew
7. aug 2019

@rachelkk ak sa ti to nezdá chod k dr ale podľa mna to je reakcia koze na tlak ,,niečoho,, ak by bol piesok horúci a odpálila by sa tak by plakala

sunnyday1111
7. aug 2019

ruky nohy usta podla mna

arabeska
7. aug 2019

V okolí úst alebo vo vnútri úst nemá nič? Vyzerá to na ruky, nohy, ústa..

rachelkk
autor
7. aug 2019

@arabeska v ustach nič nemá.

ydnew
7. aug 2019

@rachelkk teplota? Nechutenstvo?spavost ? Treba skúsiť popozerať na nete fotky podľa toho zistiť čo to môže byt.Ale vravím ja by som zašla k dr ak sa min lebo nezdá nikto ti tu nedá dg z brucha a Google nieje dr

rachelkk
autor
7. aug 2019

@ydnew jasné teraz akurát ideme lekárke. Malá je uplne vporiadku az na tie pluzgiere

ydnew
7. aug 2019

@rachelkk no som veru zvedavá držím prsty nech je to len pluzgier alebo nejaká alergia

adelakom12
7. aug 2019

@rachelkk mozno bola horuca zem, neboj, ak jej nic nie je,tak bude ok 🙂 ale daj vediet ako ste dopadli

domigondas
3. aug 2023

Zdravím viem že je to veľa rokov dozadu ale ako ste dopadli?
Čo vám povedala lekárka?
Pozorujem u mojej malej dnes taky istý pluzgier🙈
Ďakujem