Čo sú toto za vyrážky?

tomezv
25. sep 2016

Dobry den vedeli by ste nam poradit co su toto za vyrazky a ako sa ich zbavit...mala ich ma na licach cele a krku vyhodili sa jej znicoho nic ...nezmenila sa jej ani strava (je dojcena) a perieme v lovele od narodenia... boli sme aj u doktorky a ta nam dala fenistil ale nepomaha

senta_sofia
25. sep 2016

@tomezv nemoze to mat potnicky?

monilik
25. sep 2016

@tomezv ake velke je babatko? syn mal nieco podobne v prvych mesiacoch na tvaricke.bolo to z materskeho mlieka z mojich hormonov...umyvali sme repikom a nechali zasusit ked bolo velmi zle lieh na tamponik a susili sme s tym.upravila som stravu ziadne mastne jedla ci alergeny a postupne to zmizlo.

tomezv
autor
25. sep 2016

6tyzdnov ma mala...potnicky asi nie ked to ma na lickach....
@monilik ako casto to umyvat repikom?? Po akom case to zmyzlo??

lydia15
25. sep 2016

Nejedla si vela cokolady,moja mala ekzem krd som ju kojila a zjedla som cokoladu.

mirro
25. sep 2016

Moja dcéra mala takéto,keď som zjedla dva mesiačiky mandarínky

kp7333
25. sep 2016

Dcera to mavala v prvych mesiacoch na tvari aj na inych castiach tela. Neviem, ci to dojcenske akne alebo potnicky, pripadne kombinacia oboch, ale v lekarni mi na to poradili natierat sudokremom a pomohlo to.

monilik
25. sep 2016

@tomezv kludne trikrat denne tamponikom poumyvat a nechat zasusit.aj sudocrem by mohol pomoct...tiez zasusuje a navyse je antisepticky len potom pozor aby si ho nedala do ociek ci do pusinky.

monilik
25. sep 2016

@tomezv nepamatam si presne ako dlho sme to mali ale ked som nahodou zjedla koreniste mastne resp. cokolvek kde bolo kakao tak sa mu to znova spravilo.hlavne aby si to neskriabala ruckami aby sa jej to nezapalilo inak je to len esteticky problem.myslim ze kym sa ti upravia hormony po porode tak sa vo zvysenej miere vyplavuju do mliecka a moze to sposobit takyto problem.

edn
25. sep 2016

@tomezv my sme mali novorodenecke akne.. natierali sme to liehom a tekutym pudrom na noc..

xclusive
25. sep 2016

U nas to boli potnicky..mal to aj na lickach....nespinka mala na tvojej hrudi?syn ked na mne tak zaspal tak potom mal taketo potnicky aj na licku

gigika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz