Čo to má dcérka na zadočku?

adelinkamoja
3. aug 2019

Dobry vecer, nestretol sa niekto s niecim podobnym?
Dcerke sa urobilo na zadočku toto vid foto, vcera ju to svrbelo a dnes boli a je to opuchnute a na dotyk horuce.
Na ruke ma ekzem, moze to s tym suvisiet?
Ma to cca 10cm

adelinkamoja
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rinsh
3. aug 2019

Nemohol ju uštipnúť hmyz? Ja som mala takto opuchnuté stehno, keď ma uhrýzla osa.

kittykat22
3. aug 2019

ja si tiez myslim ze to bude uhryznute = pretoze v strede ma krvavu bodku. Skus natriet fenistilom - malo by to mat okamzity ucinok.

rinsh
3. aug 2019

Pri najhoršom keď už tak na pohotovosť. Ale to by som brala ako poslednú možnosť, ak by nezabral ten fenistil (napríklad) aj by som niečo studené priložila.

mravvcek
3. aug 2019

Ja som toto mala po uhryznuti ovadom

ctrl
3. aug 2019

Este lepsie ako fenistil je zmiešate na kašičku trocha detského zasypu Aviril z azulenom+trocha francovkovy masážny gél Alpa a potrite zapálene miesto . Aviril pôsobí protizapalovo a gél Alpa obsahuje bylinné silice a pôsobí chladivo takze okamžitý protisvrbivy účinok . Roky to mam odskúšané na mojich dvojičkách kedže v letnom obdobi boli dost doštípane od komárov jedine toto im zaberalo fenistil pôsobil veľmi krátko a vobec nepomohlo od zápalu . Poradila mi to jedna dnes uz 60 ročná detská sestra a za to jej ozaj dakujem a rada to posuvam ďalším mamičkám nech vyskúšajú investícia minimálna

ctrl
3. aug 2019
slavka173
4. aug 2019

@adelinkamoja s tymto treba ist urcite lekarovi a nerobit ziadne pokusy s mastickami 😟