Čo to má synček?

7. mar 2024

Pekný večer. Syn má 5 mesiacov a asi od dvoch mesiacov sa mu tvorili na boku líca červené fliačky len na jednej strane. Pediater nám povedal, že to máme len premasťovať často modrou indulonou a kalciovú masť. Ale vôbec to nepomáha ešte sa mu to zhoršilo. Čo na to dávať ? Chvíľkami sa mu to zlepší a potom zasa zhorší. Inde na tele to nemá. Ďakujem

martinkatinka
7. mar 2024

Chod znova k pediatrovi, nech vas posle na kozne.

danielahamar
7. mar 2024

no neviem, či je fotka tak zle odfotená, ale celé červené má aj pri krku? Za mňa je to alergia, kontaktná? alebo mlieko

anavixy
7. mar 2024

Nema to z toho ze na tom licku spi, ma pod nim vlhko (pot, sliny)? Spava rovnako na oboch stranach a ma to len na jednom? Sla by som tiez ku koznemu, nech to posudi on.

petronellla87
7. mar 2024

Na kožné... Myslím že ani netreba výmenný lístok

nikpa
7. mar 2024

Co na to dávať sa chod poradiť na kožné. Nie na modrého koňa keď uz ani pediatrička nevie co na to.

e1i
8. mar 2024

Nas mal tiez take a poslala nas na kozne a dala dg atopicky ekzem. Dala mast fucidin h a po tyzdni mastenia 2x denne zmizlo a nevratilo sa. Dovtedy sme tiez striedali vsetko mozne

ema0000000
8. mar 2024

Dojčíte sa ?
Veľa detičiek ma aj tzv novorodenecke akné, treba skúsiť napr alergika krem, la roche krem, ak sa dojčíte treba sa pozrieť na vašu stravu - jedli ste orechy? Čokoládu, kakao, mlieko, ? Napr paradajky atd
Ak nič z toho treba sa obrátiť na dermato amb 🙂