Čo to môže byť za vyrážky?

mata4832
28. nov 2019

Mamičky prosím vás neviete čo to môže byť? Syn bol chorý a mal veľmi silný kašeľ a spravila sa mu potom jedna vyrážka na zadku ktorá ho svrbela a keď ju poskriabal tak sa mu to takto zväčšilo. Pred dvomi dňami mu vyšla ďalšia na nohe a dnes ďalšie dve. Najprv sú to úplne maličké červené bodky ktoré ho svrbia a keď si ich poskriabe tak sa mu to zhorší.

hivanik
28. nov 2019

Impetigo?

smejko25
28. nov 2019

Toto ja nikdy nepochopim 🙄 prečo neidete rovno za doktorom ale vypisujete tu ??? Či vlastne pardon tu su oveľa viac študovane ženy z internetu ako doktori ktorí maju roky praxe a ŠKOLU 🙄🙄🙄

nikpa
28. nov 2019

@mata4832 nakoľko sa množia je asi lepšie ísť k lekárovi ako písať na koňa 🙄 no a ešte aj víkend pred nami, to ho chces s takými svrbiacimi vyrážkami nechať dokedy? Či potom je lepšie sa ísť posadiť na pohotovosť nech matky s deťmi ktorým sa choroba prejavila naozaj cez víkend tam musia čakať niekoľko hodín kvôli takým čo najprv píšu na koňa a vyčkávajú čo napíšu cudzie ženské 😣😬

mata4832
autor
28. nov 2019

@mata4832
@smejko25 ja už som dnes volala s doktorkou že čo je vo veci že či ho nemám zobrať na pohotovosť a sme sa dohodli že ráno stačí prísť. Len stále rozmýšľam čo to môže byť tak som bola zvedavá či nemá niekto s tým skúsenosť. Nemusíte hneď súdiť

mata4832
autor
28. nov 2019

@nikpa ja už som dnes volala s doktorkou že čo je vo veci že či ho nemám zobrať na pohotovosť a sme sa dohodli že ráno stačí prísť. Len stále rozmýšľam čo to môže byť tak som bola zvedavá či nemá niekto s tým skúsenosť. Nemusíte hneď súdiť

nikpa
28. nov 2019

@mata4832 OK, ospravedlňujem sa ale keď napíšeš polovičné informácie tak potom sa nečuduj

hivanik
28. nov 2019
dextella14
28. nov 2019

Joj bakterialna infekcia_ impetigo
Zajtra urcite s dietatom k dr

dextella14
28. nov 2019

Dr derm

jankapepe
28. nov 2019

@mata4832 ak bral antibiotiká môže to byť aj reakcia na ne.

dextella14
28. nov 2019

@jankapepe to teda nemoze, reakcia na atb vyzera uplne inak
Toto je jasne impetigo

ivlo
28. nov 2019

@mata4832 suhlasim s babami, vyzera to ako impetigo. Moja to ma teraz tiez, ale nie az taketo.

natalushka
28. nov 2019

Ahoj,syn ma tiez podobne vyrazky..nam kozna povedala,ze to je dietna chyba🤦‍♀️Ako silne pochybujem,no nedala sa presvedcit..tie vase vyzeraju trocha ako impetigo,skus ist ku koznej rovno s tym..poprAvde,uroven nasich koziarov je podla mna dost biedna,tazko sa dopracovat k jednoznacnemu vysledku..aspon moja skusenost..daj vediet,ako ste dopadli

mata4832
autor
28. nov 2019

Ďakujem za info. Doteraz som ešte nepočula o impentigu tak uvidím zajtra čo povie doktorka.

sunny8
29. nov 2019

Moja dcérka mala na zadku z tohto vred chirurgicky prepichovany takže dr