Čo znamená nález ,,balenie naširoko"?

danca44852
13. júl 2019

Dobrý deň, vedel by mi niekto stručné vysvetliť nalez môjho chlapčeka? Lekár mi nič nepovedal len že mám baliť na široko a to bolo všetko. Je tento nalez v poriadku alebo mám dať na odporúčanie lekára. Niesom prave ze zástancom tohto druhu balenia ale balím ho takto. Ďakujem za odpovede

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikpa
13. júl 2019

@danca44852 tiež mi povedal dr baliť na široko, že pre istotu. Pre istotu som ho ale nemienila baliť v lete do ďalšej plienky navyše. Takze som nebalila, na kontrole po mesiaci ma pochválil, že ako pekne sa mu to vyvíja.... Takže mám pocit, že to hovoria naozaj len pre istotu a všetkým.

vinejka6
13. júl 2019

My keď sme boli prvýkrát na klbiky povedal, že všetko ok, že baliť na široko nemusíme ale v správe bolo to isté čo napísal vám, že baliť nasiroko, dve plienky podľa poučenia. Takže sme nebalili a na ďalšej kontrole všetko ok a už nemusíme chodiť. Pokiaľ by nebolo niečo v poriadku myslím si, že by vám aj povedal k tomu niečo viac, že niečo nie je ok. Ja by som nebalila

lubik87
13. júl 2019

Nedozrete jadierka ..to že ti tu nápisu nebalit neznamená že je to pre tvoje dieťa aj dobre ..zavolaj a spýtaj sa prípadne sa spýtaj u pediatra či je to nutné .aby si potom nenatahovala remence 👍