Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Čo znamená vykrútená hlavička na bok u 2 mesačného?

chavierka
30. okt 2011

Malý má 2 mes. aj 3 tt, odkedy papáva bebu,tak nemáva žadne problémy s bruškom. Len neviem ,čo mu je...predvčerom večer nechcel papať, len hrozne plakal, potom neskôr už neodmietal fľašu, ale vypil to v polohe, že mal úplne vykrútenú hlavičku na bok. Včera jedol pomenej ako zvykne a potom o 17 hod vôbec nechcel úplne odmietal.naposledy jol o 14h...............potom nenormálne plakal až sa zajakával, v brušku mu škrkalo takže už bol hladný, ale nchcel piť, až neskôr to nakoniec vypil asi tak o 19 ho, ale zas len v polohe vyktrútenej hlavy, keď mal hlavičku rovno, piť nechel.V noci spapal bez problémov a ráno znova to isté, nechcel jesť, potom neskôr po pol hodine zjedol, ale zas len s tou vykrútenou hlavou na bok...
Horúčky nemá, soplík nemá,raz - dva krát za deň zakašle..nie je mu niečo, môže byť chorý? Nemáte skúsenosti?

katy1979
30. okt 2011

na tvojom mieste by som isla na pohotovost. mozu to byt uska

sonetka
30. okt 2011

moj : syn tak nechcel papať plakal točilhlavičkou išli sme na pohotovosť a mal zapaľ uška .skus mu ešte chytiť usko či bude plakať 🙄 🙄

aduskatt
30. okt 2011

a to s trojmesacnym babatkom riesis tu na MK, co mu je? Ked nechce jest a place az tak, ze sa zajakava, tak skor ako sediet na nete by som sedela v cakarni na pohotovosti..my ti tu tazko poradime, co mu je, my mozme len tipovat a to mu velmi nepomoze.drzim palce, nech je co najskor v poriadku......

smajlusik
30. okt 2011

ja by som tiez tipla usko.

sssimi
30. okt 2011

Z pohotovosti ju aj tak pošlu zajtra ráno k pediatričke. Zo skúseností viem, že na pohotovosti buď nič nespravia alebo vôbec nepomôžu. No pre pokoj duše by som tam zašla.
Inak ak je zápal uška, tak mu skús dať čiapku-aby mal ušká v teple. Vtedy by mala bolesť polaviť. Ale ak ti v noci pekne spinkal a aj v pohode papal, tak neviem či to bude uško.

renatka100
30. okt 2011

naša malá mala to isté, papala z fľašky iba s hlavou na bok, mala silný reflux a asi sa jej tak lepšie strava dostávala dnu bez bolesti a návratu kyseliny späť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli