Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janickadr
27. nov 2018

Treba dat antibiotika...

lenka0033
27. nov 2018

@sisi2202 ATB, hned

kasokri
27. nov 2018

180 je velmi vela. Moja dcera mala raz okolo 160 a hned isla do nemocnice. Tak vysoké crp značí nejaký veľký zapal v tele. Mojej dcere vybrali mandle. Vasa lekarka vás neposlala do nemocnice??????

stratenanajdena
27. nov 2018

synovca - 6 ročného brali pri 70, mal vysoké teploty pár dní. Hneď nech dá ATb alebo odošle rovno do nemocnice radšej.

evitka83
27. nov 2018

@sisi2202 to je brutal cislo pri takom dietati, ake ma problemy?

ptmt1011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkasisa
27. nov 2018

Určite Vas poslu do nemocnice, a predpokladam, ze ATB rovno do zily a este iné potrebne vyšetrenia. Nema nijaké iné príznaky.

sisi2202
autor
27. nov 2018

nasadili atb diagnoza zatial angina boli sme na rtg pluc srdca vsetko ciste,teplotujeme okolo 38.Len sa mi nezda ze pri angine take vysoke crpcko ster z hrdla bude zajtra krv vysoka sedimentacia.Do nemocnice nas odporucal ale po zlych skusenostiach sme radsej doma a chodime kazdy den na kontrolu krv moc.

sisi2202
autor
27. nov 2018

Stazuje sa ze ho boli krk mne to jedine na tie mandle pripada prekonal infekcnu mononukleozu bez komplikacii asi pred rokom tak dr mysli ze asi mu to komplikuje tu anginu inak vsetko sa udialo za 2 dni v piatok zdrave dieta od soboty horucky malatnost

loliki
27. nov 2018

@sisi2202 ta mononukleoza sa nemoze opakovat?
Pytam sa aj kvoli sebe, máme ist na kontrolu na inf.

kasokri
27. nov 2018

Inak u nas pokym neprisli nato,ze su to mandle mysleli si ,ze ma zapal obliciek.

maminkasisa
28. nov 2018

@loliki moze sa opakovat

maminkasisa
28. nov 2018

@sisi2202 a klesaju mu tie hodnoty? my sme mali nieco podobne, tiez vysoke CRP, vysoka sedimentacia, hrdlo otrasne s hnisom a ked vysiel negativny ster z hrdla, tak aj dr.bola prekvapena, ale nam nastastie hnes zabrali ATB, tak to zo dna na den klesalo, tiez doteraz nevieme, kde nakoniec bol ten zapal, aj dcera sa stazovala, ze ju boli hrdlo a bolo negativne.
drzim palce a skore uzdravenie

sadika
28. nov 2018

@maminkasisa mononukleoza sa neopakuje, v krvi vsak zostavaju protilarky poukazujuce na prekonanu chorobu

sisi2202
autor
30. nov 2018

@loliki no nam povedali ze to mas raz a uz si imunny

sisi2202
autor
30. nov 2018

no boli sme nakoniec v nemocnici atb do zily vyzivy zavodnili ho a teploty ustupili nakoniec potvrdili anginu resp vyter ukazal streptokoka v hrdle atb este 10 dni musime uzivat dnes crp 80.Drzte palce

Tu začni písať odpoveď...

Odošli