Dcérka je zahlienená

kija31
12. jún 2014

Ahojde moja dcera ma sopliky je zahlienena, potrebovala ba som dajaku dobru domacu radu ... pred odsavanim jej striekam nasivin a po pa&mycoin co nam predpisala dr ... ale ten nam nepomaha
dakujem

vefi89
12. jún 2014

zahlienená ako dlho? len v nose, či aj chrchle?
@kija31

kija31
autor
12. jún 2014

no uz 3 den , no aj chrchle

denisafono
12. jún 2014

@kija31 ak ma uz zelene alebo zlte sopliky treba ist zase k dr. nech urobi vyter. Ak su huste tak napr. vincentku na zriedenie, nasivin iba ak ma zapchaty nos a nevies odsat. odsavaj aj kazde 3hodky najlepsie odsavackou na vysavac, nech to ide von. Pamykon je lokalne atb ale ak nezabera treba k dr. Chrchle lebo jej stekaju hlieny do hrdla, preto treba odsavat.

denisafono
12. jún 2014

@kija31 a este ak bude mat nadmernu tvorbu soplov tak uz iba na ORL alebo imuno ci tam nie je alergia, su aj spreje a kvapky ktore velmi pomahaju, viem na sebe.

liana03
12. jún 2014

ja dávam morskú soľ , potom odsajem hlieny, a popri nádche vždy dávam aj od kašlu - striedam Paxeladine, Stoptussin, Stodal, a nemáme problém, odsávať tak často ako sa dá

palomka
12. jún 2014

najprv morsku vodu, potom odsat a potom Pamycon. Skus este kvapky Sinupret na odhlienenie a hned aj nasad sirup na kasel, pretoze bude kvôli stekajucim hlienom kaslat. skore uzdravenie

eunomia
12. jún 2014

Pamykon tiez potrebuje aspon 4 dni aby zaucimkoval. Aj moj byva casto zahlieneny a soplavy. (Raz mesacne) pomaha napr. sinuoret na zriedenie hlienu, ten sa potom lepsie odsaje, na noc je dobry fenistil ak ma upchaty nostek.

eunomia
12. jún 2014

Sinupret

monicm
12. jún 2014

sinupret a solmucol granulát

latvia
13. jún 2014

@kija31 najprv nastriekaj do nosa morsku vodu - sterimar, alebo vincentku, potom to vsetko odsaj a az potom daj nasivin, ale nie sprej, ale kvapky. nechaj dceru lezat po nakvapkani aspon 5 minut, nech kvapky stecu, kam maju. a potom nakvapkaj pamykon, 2 kvapky do kazdej dierky 5x denne. fenistil 10 kvapiek 3x denne.