Dcérka má na vlasoch biely povlak

wanesik111
10. apr 2021

Dobrý večer prosím Vás o radu alebo ak sa niekto stretol z niečim podobným. Dcérka ma na vlasoch biely povlak .Boli sme u kožnej lekárky robila jej rozbor vlasov a všetko je v poriadku.Už neviem čo mam robiť keď jej to dám s vlasov dole tak sa to ako keby rozpraši v ruke .Pokožku hlavy má čistú .Ďakujem

kittykat22
10. apr 2021

@wanesik111 biely povlak? Skus pridat fotku ak mas 🤔

wanesik111
autor
10. apr 2021

@kittykat22 Zajtra odfotim a pridám.To ma po pramienkoch vlasoch taky biely prach alebo ako to nazvem ani neviem to opísať správne.Prstami jej to dám dole ide to ľahko ale ma toho strašne veľa

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 pridavam foto

jankapepe
11. apr 2021

@wanesik111 zle umytý šampón? Koľko má rokov? Gél na vlasy....lak....iný prípravok....

jankapepe
11. apr 2021

@wanesik111 ide to dole ľahko? Vsi ste vylúčili?

wanesik111
autor
11. apr 2021

@jankapepe ano ide to ľahko dole

wanesik111
autor
11. apr 2021

@jankapepe vši to nie sú.Ako keby bol prach na tych vlasoch keď to dám dole medzi prstami sa to rozpraši

wanesik111
autor
11. apr 2021

@jankapepe neviem to ani vysvetliť

wanesik111
autor
11. apr 2021

@jankapepe 8rokov

kittykat22
11. apr 2021

@wanesik111 hmm. Ked umyvas vlasy, davas dole sampon sprchou? Sprchovanie vlasov by malo byt do momentu ked z nich nejde ziadna pena. Mne trva vymyt si sampon z vlasov aj 3 minuty - a sprchu musim mat na silny prud.

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 áno sprchou umývam a kým vymyjem šampon

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 je to zvláštne keď aj na kožnom lekárka sa k tomu nevedela vyjadriť

kittykat22
11. apr 2021

@wanesik111 skus si kupit v lekarni Tea Tree oil, australian bodycare (anti lice). Je to vyrobok proti vsiam (nedes sa 😀) Je to len tea tree olej ale je v nejakom prirodnom zlozeni na vsi. Ja som to dostala na doporucenie v lekarni, ked nam napisali, ze niektore deti v skolke maju vsi, a mame preventivne spravit opatrenia. Lekarnicka mi to doporucila. Dala som to dietatu a sebe - pretoze som s nim v tom obdobi spala. Mala som dohodobe problemy s vlasovou pokozkou - robili sa mi lupiny, suche vlasy ... no nebolo to ok. A po naneseni toho oleja uplny zazrak. Krasne vlasy, krasna pokozka hlavy. Asi ako to je antibakterialne, tak mi to precistilo pokozku aj vlasy po celej dlzke, a prestala som mat problemy. Nie je to len na vsi - je to na proti bakteriam, zvieratkam, kvasinkam na pokozke hlavy. Nechces to vyskusat? Je to pre deti od narodenia bez skodlivych latok. Precistis vlasy po celej dlzke - ak tam je nieco tak sa toho mozno zbavis. Inak krasne vonia - nie ako tie vsivaky za komancov 🙂

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 Ďakujem za radu určite to zajtra kúpim.A vyskúšam

kittykat22
11. apr 2021

@wanesik111 potom napis 🙂 musi byt hlavne proti vsiam. Nie sprej ani sampon - tie som neskusala a neviem ci by spravili tu istu sluzbu 🙂

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 Prosím ťa môžeš mi poslať foto ktorý olej?Pozerala som na internete a rôzne druhy sú tam

kittykat22
11. apr 2021

@wanesik111 https://www.lekarna.cz/australian-bodycare-anti... toto. Dole mas kod vyrobku a EAN, tak to najdes podla toho.

wanesik111
autor
11. apr 2021

@kittykat22 ok ďakujem😊