Dcérka má soplík a hlieny, občas zakašle

25. jún 2021

Ahojte baby mala mi má sople a hlieny, sem tam aj zakašle, už som z toho mimo, minulé mladšia horúčky a chorá a teraz staršia. Niečo bez predpisu, dala som probiotiká a Fenistil. :/
Vraj ide na deti nejaký výrus, horúčky, vracanie, kašeľ, sople... hrôza 🙄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka06
25. jún 2021

Neviem aká je veľká, v lekárni kúp sprej do nosa a niečo na vykašliavanie - u nás zaberal Muconasal sprej a Bromhexin kvapky
Dávaj jej veľa veľa tekutín
Fenistil by som nedávala

derdia
25. jún 2021

Bud rada, ze ma len sopliky, ze len kasle... Ze sa dokaze najest, vykakat, vycikat.. Atd. Co by za toto dali mamy, ktore maju skutocne zdravotne problemy s detmi... Keby riesili len sople!

leuchtturm
25. jún 2021

@derdia nikto sa netesi, ked ma chore dieta. Aj ked su to len sople a zvysena teplota.

eliskadad1
25. jún 2021

podporiť imunito vitamínom C a poriadne odsávať alebo fúkať noštek, ono to patrí k životu, každé dieťa je občas choré

ivula0807
25. jún 2021

Ahoj, ja ta chapem, strasne nemam rada ked je mala chora, a to byva chora naozaj malo.
Ale tiez akurat toto iste riesime, v noci zo vcera na dnes to zacalo. Vcera vecer jej este nic nebolo.
Zatekajuce hlieny, bolest hrdla, zvysena teplota a sopliky a samozrejme velmi je podrazdena a uplakana, spanok nehrozi.
Nasadila som vitamin C, (vitamin D berie denne), Sinupret na rozpustanie hlienov, morsku vodu do nosteka a plus detsky Nasivin a kupila som jej Neo Angin lizatka.
A uvidime co bude 🤷‍♀️

ivula0807
25. jún 2021

*oprava Junior Angin lizatka 🙂

choco6
25. jún 2021

Naco su jej prebiotika a Fenistil ?
Uvariť harmancekovy, šípkový, rakytnikovy caj, alebo cibulovy caj s medom, v DM majú aj skorocelovy Bio sirup, odsavat hlieny a Libenar alebo morska voda do nosa, vitamin C, na teplotu Panadol. U nas je pri takom rezime po 2 dnoch pokoj. 🤷

nelca84
25. jún 2021

@choco6 no inak tiez rozmyslam proti comu z menovaneho jej dala najma ten fenistil...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkaa1991
25. jún 2021

@nelca84 ja malej davam na upchate dutiny fenistil tiez aj lekarka tak mi vzdy poradi je to na ukludbenie plus sinupret akurát dnes ju chytili dutiny

sapetka
25. jún 2021

Ako prislo aj odide. Ziadny stres

lucianne
25. jún 2021

Na hlieny sinupret a sprej do nosa veľa vody nech pije kašľať môže aj s toho ze jej to občas zatecie moja s toho grca. Moja sopli už týždeň ale našťastie len sopli (už sme mali aj oveľa horšie choroby) ma sinupret a nasivin plus Cko a Dcko. Keď nezaberá smer Dr aspoň pre pamycon.

heidy222
25. jún 2021

Nechapem tuto obsesiu na kazdu malickost ,,nieco dat" naco fenistil, to je proti alergii. Deti maju sople, take vznikol nazov soplos. Nie je ziadna povinnost davat na prechladnutie doplnky vyzivy a lieky. Ak su sople obtazujuce je mozne dat sprej s morskou solou

heidy222
25. jún 2021

@zuzkaa1991 deti do min. 6 rokov anatomicky nemaju dutiny

zuzkaa1991
26. jún 2021

@heidy222 ja som napisala v skratke nechcelo sa ki rozpisovať 🤦‍♀️ tak upravujem na upchaty nos
Akurát zapasime od vcera

fiafia
26. jún 2021

@nelca84 mne dáva dr fenistil pri riedkych soplikoch a naopak sinupret pri hlienoch

zuzki1
26. jún 2021

Fenistil aj nám dáva keď je drazdivy kašeľ , je to na ukľudnenie slizníc vraj , nie len na alergiu.

Je leto , slnko takze tiež by som sa nebála že to nejak dlho bude trvať . Vitamín c , cajiky , kludovy režim , do nosteka libenar. Fenistil ja osobne davam vždy len na noc nech lepšie spi, keď je kašeľ. Zvyknem tiež dávať aj sirup na imunitu ak to trvá dlhšie .
Naši sú tiež sopľaví od štvrtka ... našťastie len to . Držím palce