Denný kašeľ u 6 ročnej dcérky

kessy9
13. aug 2020

Prosim o radu,moja 6r dcera uz dlhodobo pokasliava,už viac ako mesiac,začalo to nadchou,teploty nemala,sme mysleli že klasika bud prechladla a viroza,no sirupy co jej vzdy zaberali,tak nezabrali,tak preliecenie antibiotikmi,tiež nič,tak že rengen pluc,tam sa tiež nic nepotvrdilo,čakame teda že pojdeme ešte na alergologiu,ci tam sa nieco nepotvrdi,no doktorka nam povedala že keby mala alergiu tak by kašlala aj v noci...tak už neviem,nestretli ste sa s tým niekto? Za každú odpoved budem vdacna

karmen118
13. aug 2020

@kessy9 môže ísť o astmu, ja som v najhoršom potom kašlala už aj cez deň, ale najviac zlé som to mávala na večer kým som nezaspala. U každého sa to môže prejavovať inak aj tá alergická reakcia aj samotná astma. Však uvidíte, čo vám povedia na alergológii.

adrika25
13. aug 2020

odbery na pľúcne chlamydie a mykoplazmy

danielahamar
13. aug 2020

Môj mal takto astmu 10rokov

kessy9
autor
13. aug 2020

@adrika25 dakujem ano ,dnes sme boli ,a cakame na vysledky

kessy9
autor
13. aug 2020

@danielahamar astmu? a v noci nekaslal? a potom preslo ?

kessy9
autor
13. aug 2020

@karmen118 dakujem,ona len cez den kasle ,v noci nie

alenka7777
13. aug 2020

@kessy9 moja takto kaslala este niekolko tyzdnov po dobrati atb. Prvy odber vysli negativne chlamydie a mykoplazmy. Teraz cakame na vysledky z 2. Odberu. Kasel medzitym pominul. Robili jej predtym komplet odbery, nevyslo nic. Kaslala len cez den.

gabsisi
13. aug 2020

@kessy9 nás to mal takto od septembra do marca. Začala korona, ostal doma a kašeľ zmyzol ...... nakoniec sme zistili že mu vadila vzduchotechnika v aute. Nevozil sa autom- nekašľal. Pomohlo vyozonovanie klimatizácie a vzduchotechniky v našom 5 ročnom aute

danielahamar
13. aug 2020

@kessy9 nie, môj sa vymykal knizkovej astme, vždy prvý deň teplota do 38,potom už nič, kašeľ celý deň, v noci nič, možno prvý deň, potom viac už nie, kašeľ sme mali nonstop od 1 roka do 11rokov hádam aj 11 mesiacov v roku, teraz máme 14r. A nebýva chorý vobec😉👍

danielahamar
13. aug 2020

A dokonca, my sme mu dávali robiť testy aj na formaldehyd, čo sme už nevedeli, čo s ním je😔, v určitom obdobi

kessy9
autor
13. aug 2020

@alenka7777 aj ste jej nieco na ten kasel davali,ci pominulo samo bez nicoho?

kessy9
autor
13. aug 2020

@danielahamar božinku tak to si neviem ani predstavit,hlavne že ste už zdraví...dakujem za odpoved

alenka7777
14. aug 2020

@kessy9 pominulo samo