Detská chirurgia Kramáre, lôžková časť

janeska17
22. okt 2018

Potrebujem cerstve info o lozkovej casti pre deti na chirurgickom oddeleni Kramare.

tinulinda
25. okt 2018

aj ja by som uvitala odpoved. my mame ist na operaciu pruhu... nejake info? dik

myfka
28. okt 2018

No baby, nič moc. Boli sme pred týždňom s dcérkou na operácii pruhu na odd. kojencov a včera sme len prebehli odd. dievčat-na výber stehov. Nábytok síce pekný, nový, prerobená spoločná kúpeľka a WC ale postieľky pre deti tie hnusné staré. No a maminy klasicky na skladacích posteliach ☹ Takže každopádne odporúčam nadštandardku, aspoň ako-tak slušné ubytko budete mať. Aj prístup mi prišiel trošíčku lepší, než ako keď sme boli na obyčajnej izbe. Lekári boli fajn, sestričky už menej. Toľko môj postreh z odd.kojencov, neviem teda ako na iných...

tinulinda
28. okt 2018

Ja som sa nakoniec rozhodla pre detskú jednodnovku Euromed. ale dakujem 🙂

bosorkabb
28. okt 2018

Nič moc. Hlavne prístup sestriciek katastrofa. Ostatné ako tak ujde.

klaudia4270
19. nov 2019

@myfka ahoj ideme za pár dní na oddelenie kojencov na operáciu budeme na nadštandardnej izbe co je tam prosím ta chladnička? Rýchlovarná kanvica? Lebo vôbec neviem co nás čaká co si zobrať a pod

myfka
20. nov 2019

@klaudia4270 ahoj, je tam chladnička aj rýchlovarná kanvica aj základný riad - taniere, šálky, poháre a túším aj príbor som našla v skrinke.

myfka
21. nov 2019

@klaudia4270 ešte mikrovlnku som zabudla, tá je tam tiež

klaudia4270
21. nov 2019

@myfka ahoj ďakujem za odpoveď.... Je na nadsrandarte aj vlastná kúpeľňa? A dá sa odbehnúť do bufetu sestričky po strážia deti alebo ako to funguje napr keď poobede spinkaju

myfka
22. nov 2019

@klaudia4270 je tam vlastná kúpeľňa aj wc, čiže v podstate máš všetko, čo potrebuješ, nemusíš ani chodiť po oddelení. Na izbe je okrem vyššie spomenutého aj TV. Odbehnúť sa určite dá, no neviem, ako sestričky, či postrážia. Ja som z nadštandardky odišla do bufetu, len kým bola malá na sále, potom už nie. To je iné ako na normálnej izbe, lebo tuto sú plné steny a plné dvere, pričom na bežnej izbe sú steny presklené a sestričky tak vidia do viacerých izieb a nemusia byť priamo pri konkrétnom dieťati... Prípadne keď poprosíš maminu na vedľajšej izbe,aby sem-tam nakukla, myslím,že sa dá dohodnúť...

klaudia4270
22. nov 2019

@myfka áno dobre ďakujem veľmi pekne za informácie ❤️

bavaria007
24. aug 2022

@myfka prosím ťa, my sme boli dnes večer u nás v meste na urgente skrz to, že drobec prehltol mincu a boli sme poslaní zajtra hneď ráno že sa máme hlásiť na Kramároch na urgente. Kde si mám pýtať nadštandardnú izbu prosím?
Všetko sa to zbehlo v rýchlosti

myfka
25. aug 2022

@bavaria007 Ahoj, volaj hlavnej sestre. Prikladám link: https://www.nudch.eu/index.php/kliniky-a-oddele... Držím palce 🙂