Detská nefrológia Kramáre - hospitalizácia

ajsha123
23. jún 2019

Zdravím, je tu niekto, koho dieťatko bolo v nedávnej dobe hospitalizované na detskej nefrológii na Kramároch? Dcérka (8,5 r.) bude hospitalizovaná sama, prvýkrát. Nevieme, čo od toho očakávať, resp.nikdy som na Kramároch hospitalizovaná nebola. Čo si so sebou priniesť? Čítala som, že všetko... Máte nejaké rady, typy, čo konkrétne nezabudnúť? Napr. vodu - doniesť balenú vo fľašiach? Župan, je teraz v lete potrebný? Aké sú izby? kde sú sprchy, kúpelňa, záchod - na chodbe, alebo pri izbe? Ďakujem.

janka2501
24. jún 2019

ahoj, netreba zupan, staci nieco na prezlecenie, v izbách je dost teplo, su vacsinou po 4-5 na izbe, dve izby maju spolocne soc.zariadenie, inak su vcelku sestricky v pohode, ja som bola s malou 6x na nefro

ajsha123
autor
24. jún 2019

Ďakujem za info. Tu vodu si treba doniesť, však? Či sa dá piť aj tá z kohútika? Určite dcére zabalím, ale ak by jej bolo málo, kým donesiem novú...

dlucy
24. jún 2019

@ajsha123 ahoj ano aj vodu, ja som mala zo sebou aj toaletny pribor atd... ale boli sme na neurologii.

dlucy
24. jún 2019

@ajsha123 ja som pila normal z kohutika 😀

janka2501
24. jún 2019

da da normalne pit, je tam kuchynka a kludne si moze vodu napustit aj tam, ten pribor, toaletny papier urcite, a klasika nieco na citanie alebo kreslenie,