Detský kašeľ stále sa vracia

limetka69
12. aug 2019

ahojte dievčatá, začnem tu, lebo už neviem čo robiť a snáď sa tu nájde kočka čo mi možno poradí. ide o to, že Dávid (3,5)ma stále nejaký kašeľ raz dráždivý, suchý, po pár dávkach antitussík sa zmení na vlhký, doslova fajčiarsky kašeľ, začnem podávať tie mukolytiká na vykašliavanie, ale ten kašle a kašle a kašle a nedaj Bože skončiť, už som skúšala aj vysadiť, aj cibuľový sirup, stale sa ten kašeľ mení ale buď ho dusí, alebo je ako tuberák. šli sme k doktorke, ta stále solmucol, teraz sme dali 2 balenia bez efektu, tak dala pamykon do nosa zmiešaný s kvapkami a nepomáha to vobec. kašeľ povedala, že je ok, že mu nikde nesedí ani na prieduškach, ani na pľúcach, svokra spomínala, že keď sa zadýcha, nevládze a musí sadnúť a ukudniť sa. tak sa pýtam, je fakt ok, že vkuse nejak kašle? (väčšinou keď leží, inak o tom nevieme) nemôže mať nejakú astmu? načo sa mám zamerať, nepomohlo ani nič na podporu imunity, teda myslim si, večne zo škôlky niečo donesie. a ďalšia vec, často spomína, že ho bolia stehenne kosti, alebo bedrove klby, myslite, že rastie? že je to chorobami? ja už začínam byť zúfalá, chcem aby bol zdravý. kým nechodil do škôlky vobec nebýval chorý, a teraz ma rok kašeľ vkuse, s nejakými malými prestávkami. je tu niekto s podobným problémom? máte skúsenosti? vďaka, že ste si našli čas na túto esej :D

mirkava
27. aug 2019

@limetka69 ahoj, uz si to nejako poriesila? Treba zobrat krv a urobit komplet vysetrenia. Moj mal nejaku infekciu a kaslal jak tuberak, mozu to byt aj plucne chlamidie, alebo aj alergia, pripadne astma, ale urcite komplet krv vysetrit