Dieťa na umelom mlieku Beba sensitive už 3 dni nekakalo

petulka1987
8. jan 2016

ahojte baby, malý má 5 týždňov a sme na um beba sensitive, dnes sú to 3 dni, čo mi nekakal, máte podobnú skúsenosť alebo nejakú radu, čo robiť? už som s ním cvičila, bruško masírovala, a akosi stále nič... je však taký ako vždy, nič nezvyčajné sa nedeje... ja už fakt neviem...

mlil77
10. jan 2016

@maslenka47 niekto ma zlu naladu a tu si to kompenzuje, ze maslenka ?.........ja som nic take nepovedala ze ti co nepouzivaju francuzske su hajzlici, ........ty uz presne ako jedna baba povedala, ta povedala dalsej a uplne nieco z toho ine vzniklo................a ano deti na UM by mali mat kazdy den stolicu a to mi povedal nie jeden lekar a nie jedna sestricka z porodnice......takze asi tak. Deti ktore su na materinskom mlieku nemusia mat kazdy den stolicu ale tie na umelom ano, mali by mat. A s tou ucinnou latkou nie je len kvoli tomu aby nemuseli poistovne hradit drahsi liek, ale aj a hlavne kvoli tomu co som uz vyssie spominala. Sestra mi robi medicinsku reprezentantku tak viem ako to chodi, ponuknu lekarovi liek a ked im ho bude predavat maju z toho provizie, nejake welnness pobyty atd atd ..................

mlil77
10. jan 2016

@maslenka47 takze vy tu netrepte hluposti...........

slniecko_7
10. jan 2016

My sme vyskúšali asi tri druhy kým nám sadlo. Z nutrilonu slehy jak fras a francúzskeho sa nevedela vykakat a to nam doktorka povedala že jej nemáme pomáhať a tak sa trapila co tlačila tak sme sa nasrdili dali jej cipok a zo zúfalstva ked jej doktorka predpísala nutrilon z ktorého nenormálne vracala tak dala v lekárni bebu a sme na tej. Našej sa občas stane ze jeden deň nekaka ale na druhý to ma všade.
K tomu francúzskemu nie každému sadne frace lait
Sestra na ňom bola odchovana a malej nerobil dobre aj keď si po ňom odgrgla ako kamionista 😀

slniecko_7
10. jan 2016

@mlil77 nutrilon je reklama. V poslednom čase vela detičiek ma s nim problém. Nam hadzala z neho take slehy az schudla.

autumn11
6. feb 2016

my sme tiež prešli tortúrou kým sme našli mlieko, ktoré malému sadne. Najprv mal nutrilon comfort, vypil síce v pohode, ale na stolicu mu nepomohol. Rúrkovali sme možno aj dva mesiace. Až keď sme začali s príkrmami tak sa to trochu polepšilo, ale stále to nebolo ono. Teraz sme na amilk bifido a zdá sa, že konečne niečo zabralo. Má v pohode stolicu, čo predtým "bobkoval" a tlačil o sto šesť.

petulka1987
autor
7. feb 2016

@autumn11 my sme tiež zmenili mliečko na lactana bio a tiež úplne super 🙂