Dieťa sa pri plači zachádza

ivankamirgova
18. sep 2021

Pláče mi moc zachadza malinka moc my pláče mám strach prosím poraďte my

deti95060810
18. sep 2021

fukni jej do očí..

ivankamirgova
autor
18. sep 2021

Fukam ale aj tak Bola som stim aj u doktora on povedal že to je normalne

anchela2929
18. sep 2021

@ivankamirgova aj mne to robil syn teraz to už nerobí. Keď to robil fúkla som alebo z vodičkou potrieť tvár. Doktora tiež povedala že je to normálne.

ivankamirgova
autor
18. sep 2021

Ona zostane až modra

zdena1990
18. sep 2021

@ivankamirgova brat sa takto zachádzal keď bol malý mal šelest na srdiečku

anchela2929
18. sep 2021

@ivankamirgova môj tiež zostal modrý tak som sa bála že som sa snažila ho nenechať plakať. Doktorka na to že detí zvyknú toto robiť že časom to prejde... Teraz to robí už len občas

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivankamirgova
autor
18. sep 2021

Dakujem vam

trojnasobnamama
18. sep 2021

Ano aj moja to robila od 9mesiacov do 3rokov.Tiez sme boli u neurologa a kardiologa .Srdce v poriafku a neurolog povedal ,ze do 3rokov to prdejde.Mal pravdu.Moja sa zachadzala aj 5xdenne.Musela som ju štipnuť do lička .Modrela ,ale bolo mi vysvetlene ,ze dieta nevie plakat a dychať naraz preto sa to deje.Niektore aj odpadnu,našťastie to presloDrzim palce aj uvas nech to rychlo prejde..

luccija
18. sep 2021

@ivankamirgova piskni na píšťalku, alebo fukni do pusy, alebo rýchlo zdvihni a potoc niečo nečakané treba spravit

luccija
18. sep 2021

@ivankamirgova pozri si afektívne záchvaty niekedy je fajn otočiť dole hlavou nech sa mozog prekrvi a neodpadne len ju netreba ľutovať mojkat, lebo deti to zvyknú zneužívať a plaču potom za všetko.

katie253
19. sep 2021

@ivankamirgova ja som sa zachádzala keď som bola malá, u mňa pomáhalo keď mi povedali moje meno, že ma oslovili menom. Treba zistiť na čo reaguje, niektoré dieťa reaguje na fúknutie, niektoré na štípnutie a iné...

ivankamirgova
autor
20. sep 2021

Dakujem