Dieťa stále "chrchle"

7. júl 2022

Ahojte dcéra 18 mes, mala moraxellu asi 2 mesiace dozadu, odvtedy stále chrchle niekde v nošteku, dokonca v noci chrápe. Pediater aj krčny povedali ze je všetko v poriadku ,dokonca robili opakovane stery nos aj hrdlo, všetko v poriadku. Viem ze sa jej zle dýcha, vidím to a počujem to. Čo s tým? Mate niektorá skúsenosti?

jarka1203
7. júl 2022

Aj mojej malej sa to deje...mali sme koronu a tiez mala stale chrchle a v noci chrape...ale sopliky sa jej odsat nedaju....cez den to nepocujem a ked tam jej nostek sem tam preplachnem libenarom

pribinak
7. júl 2022

Alergia?

jarka1203
7. júl 2022

@pribinak aj to ma tiez napadlo...ale testy sa vraj robia detickam az po dovrseni 2 rokov

pribinak
7. júl 2022

@jarka1203 a niekde aj neskôr. Naša imunilogicka mladším ako 3 roky ani testy neurobí

jarka1203
7. júl 2022

@pribinak ano alebo tak...cize zatial to riesim len takto...cez den nechrchle a nekasle ani nema teplotu...nic...len v noci jej tam chrchle a chrapka 🤷‍♀️

pribinak
7. júl 2022

@jarka1203 však uvidis ako sa to bude vyvíjať. Veľa zdravia želám

autor
7. júl 2022

@jarka1203 naša tiež cez deň skoro nič, žiadny soplik netečie ani sa nedá odsat. 😞

@pribinak aj nad tým som premýšľala, ale vraj testy tak malým deťom nerobia a po druhe to začalo po tej moraxelle ,dovtedy nemala alergiu ? Už som s toho na nervy

alexnina777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz