icon

Dráždivý kašeľ u dieťaťa

Včera o 09:19

Ahojte baby poraďte mi, dcéra má už 10 dni suchý, dráždivý kašeľ. Boli sme pri lekárke ta nám povedala aby sme kúpili calcium sirup a stoptussin. Brala to no nepomohlo to. Potom som jej dávala fenistil. Potom ATB, no nic nezaberá na ten kašeľ. Od včera jej dávam sirup paxeladine. Zatiaľ nezaberá. Ešte aj inhalujeme Vincentkou. Co ďalej?

anonym_b898b5
Včera o 09:28

Znova k doktorke (asi az v pondelok) a urobit vytery a zobrat krv. Skoda ze si to neriesila vcera

avatar
antonka
Včera o 11:09

Ak nemá teplotu nám pomáha - 3krát denne namačame nohy v teplej vode s olejčekom na dychanie + Tymianový krém na hrudník a lopatky... A namiesto stoptussinu používame ditustat na suchý

avatar
anos18
Včera o 11:25

@anonym_autor tymianovy čaj

avatar
simona92101
Včera o 11:48

@anonym_autor cez den Stopkasel,lepsi ako stoptusin.na noc ditustat,ak by velmi kaslala,dat dithiaden

autor
Včera o 12:12
@simona92101

@anonym_autor cez den Stopkasel,lepsi ako stoptusin.na noc ditustat,ak by velmi kaslala,dat dithiaden

@simona92101 od včera jej dávam paxeladine, predtym stoptussin a nic.

avatar
domka222
Včera o 13:16

Stoptussin za mňa najhorší na kašeľ. Mňa išlo z neho fakt že zadusiť. Syn mal minulý mesiac 3 týždne kašeľ. Mal tiež atb. Po dobratí ešte týždeň kašľal.