Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojmesačné dojčené dieťa má vodnatú stolicu

sonicika
31. aug 2014

ahojte mam dvojmesacne dieta a dojcim ho - lenze ma take iste problemy snim ako s prvym
place od rana do vecera chce byt len na rukach aj tam sa ledva utisi
spliecha sa mu ma reflux a koliky ... a stolica je doslova voda..
prve dieta malo to iste a ked som mu dala v roku umele mlieko zo dna na den bol lepsi iny
a zadne mlieko pije ak mi chcete pisat to ... tym to nie je - nechapem to
napiste mi co najviac informacii kt. mate ale nie ze stravu mam zmenit ani ze deti chcu byt na rukach lebo ja som za nosenie ale on sa chce nosit od bolesti

ladynocka
31. aug 2014

@sonicinka ahoj viem o com hovoris ja to poznam, nas ma uz pol rocka, ale zacalo v 3. tyzdni.... KOLIKY ....maly vstaval rano veeel mi skoro a do sameho vecera len plakal a plakal od bolesti..... samozrejme, ze na stravu som si davala obrovitansky pozor...brali sme sab simples, espumisan, biogaiu.... nepomahalo nic... obcas tepla plienocka nazehlena na brusku.... akonahle "vychladla" znova plac.... mne pomohlo len jedno.... kupila som si ergo nosic.... a nosim svoje mimi.... a z jedneho na druhy den to preslo...... cca okolo 7-8 tyzdna to prestalo.... avsak vedela som ze okolo 6 tyzdna... su koliky najsilnejsie... neskor som si dokupila aj pevnu a aj elasticku satku..... neviem ci som pomohla.... ale mne toto velmi pomohlo... kedze ho budes nosit vo vertikalnej polohe nebude mat reflux, bude ta nostop citit...a urcite sa upokoji a prejde to navyse budes mat volne ruky a mozes poupratovat a navarit, venovat sa druhemu dietatku..... inak vobec to nie je navykove... moj maly ma teraz 6 mesiacov a nie je taky ze nostop chce byt na mne.... navyse ked mas este jedno... tak coskoro okolo 6-7 mesiaca sa spolu uz urcite zahraju.... hoci neviem aky je medzi nimi rozdiel.... o noseni najdes viac i v clanku v aktualnom sept. cisle mama a ja... tak neviem ci som pomohla...toto je moja skusenost. este dodam, ze hnacky sme mali tiez a dojcim doteraz a urcite minimalne do roka planujem.... a mam neuveritelne spokojne a zlatucke slniecko 🙂

ladynocka
31. aug 2014

@sonicinka samozrejme, ze pediatricka nam vylucila akekolvek ine ochorenie... uska, zapaly, odobrali krv, moc....vytery.... atd... pretoze moj maly naozaj velmi plakal..... ale predpokladam.... ze toto mate za sebou

Tu začni písať odpoveď...

Odošli