Dvojročný synček má skoro celý deň štikavku

veronika2103
8. jún 2013

papame uz vsetko a dala som mu espumisan a od zajtra bereme biogaia.Ja si myslim,ze tomoze byt aj s toho,ze papal kukuricne chrumky a gumene cukriky.Co si myslite?

mata1001
8. jún 2013

moj syn ma jeden cely den v mesiaci...inak ani ma nenapdalo to nejako riesit...napije sa vody a hotovo...na chvilu ho to prejde a potom zas...na druhy den uz nestikuta...o mesiac zas...

dadajojo4
11. jún 2013

Moja 4 rocna slecna mava stikutanie casto tiez, zistili sme ze to je refluxom, ma ho zisteny len necelyrok , ked bola babo nemali sme ho, ckallo sa jej sice casto ale lekar mi povedal ze je to zdrave a treba len podat vodicku.
az teraz ked nam diagnostikovali reflux 4 stupna tak to chapem, malej sa tvori kyselina v zaludku a ide ho traviacim traktom,pali ju zaha, nema to tam uzatvorene tak ako ma byt. a to ma za nasledok stikutanie. nikdy sa mi nestazovala ze ju nieco boli, len sa jej vracia potrava, najma ked toho vela popapa, a zapije a nedaj boze si lahne, vzdy po jedle musi aspon 30minut vydrzat v sede, nesmie si lahnut, toboz nie na brusko.
zak dufam ze som mozno pomohla

dadajojo4
11. jún 2013

a nemyslim ze by to bolo gumenymi cukrikmi, lebo tie su dovolene pri refluxe, su lahsie stavitelne ako cokoladove lentilky...
pri refluxe by sa nemali papat potraviny produkty ktore su tazko stravitelne,ale myslim ze vsetko s mierou a da sa to, len potom treba dodrzat ten sed, ziaden lah, kotrmelce, poskoky, a najma papat castejsie a mensie davky 😀