Ecoli v pošve štvorročnej dcérky

bonita6
31. júl 2017

Ahojte, stvorrocnej dcerke zistili ecoli v posve, mame za sebou prvu desatdnovu davku vaginalnych antibiotickych cipkov, no zda sa, ze to bude na dlhsie, dcerka to vsetko vratane vysetreni na gynekologii extremne zle znasa:( Mate s tym niekto skusenost? Ako sa da liecba co najviac urychlit, co este okrem liekov od gynekologicky by mohlo pomoct? Ako dlho sa to zvykne liecit? Nevyliecili Vas aj necim inym ako cipkami? Skusila by som cokolvek len aby som jej uz nemusela zase nieco "nasilu pchat medzi nohy"...uz aj ja mam traumu z toho:((( Vopred dakujem za kazdy prispevok!

danielitta6
31. júl 2017

dobry den,my to mame skoro od narodenia.az tento rok mi poradili kapucinku - sto pro skuste.Tinktura,nemusi byt pre deti.Aj ked je napisane ze pre deti nevhodne,je to len kvoli liehu.Niekolko farmaceuticiek a bylinkarov mi to potvrdilo.Moja ma 2 r.,takze som radsej konzultovala.Skuste a myslim ze vam velmi pomohne.Nasa mala davkovanie kazdych 8 hod ako atb cca 6 kv (pol kavovej lyz)

xstelinka
31. júl 2017

@bonita6 No neviem ci to zavisi od druhu.Ja som mala pred rokmi ecoli co mi sposobovali zapal mechura a brala som na to klasicke tabletkove ATB.A tieto lieky bral aj moj muz spolu so mnou.

bonita6
autor
1. aug 2017

@danielitta6 jeeeeeej dakujem krasne, urcite to skusime. Vasu malinku to uplne vyliecilo ci sa este trapite s tym? Musela aj cipky mat? Este raz velka vdaka!!!

danielitta6
1. aug 2017

zatial uplne.my sme mali problem,ze od malinka mala pozitivny nalez v moci - ecoli viac ako 10 na 5.pani primarka z nefro nam po viacerych zbytocnych atb od pedi povedala,ze ma problem s vaginou,nie s mocom.Nalez ecoli v posve vraj nie je nic neobvykle pokial nesposobi problemy.Ale tak nam sa furt zapalila suska a bolelo ju pri cikani.Odkedy davam kapucinku,klop klop sme ok.Ale musime ju brat este preventivne dlhodobo 6 kvapiek sestkrat tyzdenne.A natieram pysky aj do vnutra imazolom,ked nema cervenu,tak vzdy sudokremom aspon na noc.tak mi kazali.Jaj a este je super mocit sa v soli,raz tyzdenne davam preventivne lavorik

bonita6
autor
1. aug 2017

Nam na natieranie aj omyvanie poradila gynekologicka nechtik, uvarim sypany a tamponom kazde rano poumyvam a mast fytoteka selce nechtik, len ta je stopro prirodna a moze ist aj na sliznice, tu davam ked je cervena. Mocit v niecom aj kupanie vo vani aj bazeny mame uplne zakazane. Plus probiotika, imunoglukan sirup, vraj aj propolis sirup zvysi imunitu, vitamin C a D v kvapkach. A presne davkovanie tej kapucinky Vam poradil kto? Moja ma 20 kg a takmer 4 roky. Jej sa to len teraz posledny polrok objavilo, vraj z jej kakanice, tak teraz po kazdom kakani sprcha. Predtym len vlhcene sme pouzivali, vraj to nestaci...

danielitta6
1. aug 2017

presne aj nam z kakanice.Este nam poradili saforelle intimny gel pre deti,tym umyvam ritu po kakani aj posvu vecer.Ak ma 20 kg,tak by som davala 10 kvapiek,tolko odporucili starsej keby nieco mala aj ona (4r.17kg).Ako som vam pisala,pytala som sa ci bylinkarok ci v lekarniach.Tym ze ma mala 2 roky,chcela som sa uistit.Jedna super pani je aj v prirodnej lekarni naturfyt v Bratislave,a ta vravela ze tak liecila svoje deti aj vnucata od 0 mesiacov.Ziadne atb

bonita6
autor
1. aug 2017

Joj ani neviete aka som Vam vdacna, uz som to aj objednala, dufam ze to cim skor pride, verim ze aj nam to pomoze...My mame gyntimu detsku na umyvanie, aj ta je super. Ja som ani nedufala ze mi niekto vobec odpise a takto nezistne poradi, naozaj Vam velmi pekne dakujem!!! Drzim Vam palce nech uz mate pokoj nastalo a nech sa Vam to uz nikdy nevrati 🙂

danielitta6
1. aug 2017

@bonita6 pomoze urcite 🙂 tak viem ake je to neprijemne.Nasa ako povedala nefro je dobre zivena 🙂,tak kym z toho nevyrastie,tam dole bude mat problemy mozno castejsie ako ine decka.

bonita6
autor
2. aug 2017

@danielitta6 Hej presne to aj na gynde povedali, ze ma buckatu aj pundulu okrem ineho, tak sa nevetra dostatocne🙂 A ta liecba kapucinkou by mala kolko trvat? Potom ste isli na vyter po nejakej dobe overit ci to zabralo? A potom to preventivne davkovanie ako dlho? U nas by to bolo potom 10 kvapiek 6krat tyzdenne?

danielitta6
2. aug 2017

:t:

marlenka222
2. aug 2017

@bonita6 ja som malej davala brusnicovy sirup pre deti a ok. Doktorka nasadila antibiotika a preslo to.

danielitta6
2. aug 2017

prepacte,dcera vam pisala 🙂 min.3 mesiace povedali,priznam sa,nedavam uz kazdy den.tym ze som s nou na materskej,mam ju pod kontrolou - je leto,stale pobehuje hola a je ok.Ano,10 kvapiek raz denne.Skuste sa popripade poradit s bylinkarkou v okoli.Tu na koniku jedna pani radila tiez davkovanie kapucinky - bola to tema ecoli v moci.skuste si popripade najst temu a napisat jej.

bonita6
autor
3. aug 2017

@danielitta6 Este raz dakujem krasne, majte sa dobre, pozdravujte dcerky a nech ste vsetci zdravi!