Epilepsiau 6 ročného a teplota
23. dec 2018
Ahojte. Je tu mamička čo ma dieťatko choré na epilepsiu?Nam nedavni potvrdili u 6roc.syna epilepsiu,mal 2 zachvaty a berielieky Dekapine chrome500mg.Teraz ochorel ,ma teplotu a boli ho uško.
Môžem nasadiť nurofen od bolestí??Nikde v letáku to Neviem prečítať.
Vďaka za info

Najdite si cislo na pohotovost a volajte tam. Mne vzdy poradili