icon

Epilepsiau 6 ročného a teplota

avatar
ifka22
23. dec 2018

Ahojte. Je tu mamička čo ma dieťatko choré na epilepsiu?Nam nedavni potvrdili u 6roc.syna epilepsiu,mal 2 zachvaty a berielieky Dekapine chrome500mg.Teraz ochorel ,ma teplotu a boli ho uško.
Môžem nasadiť nurofen od bolestí??Nikde v letáku to Neviem prečítať.
Vďaka za info

avatar
bibistec
23. dec 2018

Najdite si cislo na pohotovost a volajte tam. Mne vzdy poradili

avatar
ladylenka21
23. dec 2018

@ifka22 ano mozte, aj od teploty aj od bolesti. Skore uzdravenie.