Existujú aj iné kvapky vitamínu D ako je Vigantol?

pimpulienka
20. mar 2012

Voľnopredajne pre detičky. Ďakujem 🙂

evicaveverica
8. nov 2016

@kristinka86 to je expiracia po otvoreni flasticky? Alebo celkova od vyroby.. Dakujem

kristinka86
8. nov 2016

@evicaveverica Predpokladám, že celková. Od otvorenia nepíšu. Ale neskladuje sa to v chladničke, takže si myslím, že sa to nepokazí. 😉

usiak30
8. nov 2016

Ahoj ja si pamätám na leták u pani doktorky myslím, že sa to volá Devit, na letáčiku bolo že môžu aj novorodenci 🙂

evicaveverica
9. nov 2016

@kristinka86 no kokso tak hadam teda ze asi by to tam napisali ze treba spotrebovat po otvoreni...cize budem to brat akozd do 2rokov od otvorenia.. Co mi pride strasne vela...lebo tusim vigantol je do 6mesiacov

kristinka86
9. nov 2016

@evicaveverica Tiez tomu tak rozumiem. Ze ak to je v zaruke, je to ok. Inak by to tam bolo uvedene.

andrejta
9. nov 2016

@pimpulienka od Swanson, Jamieson

andrejta
9. nov 2016

Tak nic, pozeram ze 5 rokov stary prispevok 😂😂😂

nuska
9. nov 2016

Pre staršie deti odporúčam Vitaaktiv od LR (tak od 1 roka). Je to koncentrát ovocia a zeleniny a navyše obsahuje hneď dvojitú dávku vitamínu D. V zime je to super prípravok. Jednak toho ovocia je pomenej, to čo je v obchodoch sa nedá nazvať ani zdrojom vitamínov, bo zrelo dakde po ceste a navyše chýba to slniečko. Zúčastnila som sa školení, kde nedostatku vitamínu D pripisovali viaceré vážne choroby a tiež prieskumy ukazujú že ho máme nedostatok, hlavne teda v zime. Ak by mal niekto záujem, tak budem objednávať. Ak nás bude viac, tak bude lepšia cena. Pri 3ks to vychádza lacnejšie 🙂 Píšte do IP.

baciatko
7. feb 2017

V niektorych bio predajniach v Bratislave dostat skvelý vitamín D3 v spreji ( v slnečnicovom oleji) od Dr.Rath. Podáva sa ľahko, priamo do pusinky. Je čistý, bez GMO a iných syntetických prídavných látok.

miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinap735
6. feb 2018

Koľko kvapiek Swanson dávate mesačnemu bábätku?

viva13
7. júl 2019

Neviete poradit kolko kvapiek mozem dat 4rocnemu dietatu brali sme pred pol rokom a mame zase no uz si nespominam kolko sme davali len 1xtyzdenne mame davat

smoni
7. júl 2019

@pimpulienka ano, určite. Ja som davala Jamienson.