• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Extrémni nedonosenci - deti pod 1 kg. Ako je to u vás?

10. februára 2017 
Argousek: přečetla jsem si, že chceš zkusit vysadit mléčné výrobky(kasein). Jen chci na to reagovat, moje mamka si pořád myslí, že se Vojta o prázdninách rozpovídal právě z toho důvodu, že jsme asi v půlce června vysadili veškeré mléčné výrobky, kvůli pozitivnímu výsledku na kravské mléko. Takže bych to třeba na měsíc určitě vyzkoušela za to nic nedáš :wink:
7. sep 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisee, tak proto svišťáci asi tak nádherně kecají. Vždyť oni mlíko vůbec nedostávali :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele že by na tom něco bylo,Míša přestala pít mlíko o prázdninách a taky se najednou rozkecala :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jooooo :grinning:
7. sep 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je holky, všimly jste si, že jdou v již odelsané zpávě opravit překlepy?? To tu dříve nebylo, ne?
Fakt se mi ten koník líbí čím dál víc :wink: :wink:
7. sep 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Funguje to :wink:
7. sep 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bera28 jj funguje,já už to taky zkošela :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berryvajt Ahoj mi např cvičily poslední týden na pokoji nebo tak nějak.A držím palce na sona... :wink:
Jinak gratulace K cození-Simi
7. sep 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A TED TO NEDULEŽITĚJŠÍ........DNEŠNÍM DNEM SME VYŘAZENI Z REHABILITACE.NEVĚDĚLA SEM JESTLI JÁSAT NEBO BREČET :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. sep 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kmoor Prosimtě hlavu zvedal a bude zase jen co začnete cvičit,ale to ty víš vid??? :wink:

A ještě sem se chtěla zeptat určitě ste některá bojovala s lezením dětiček na plovoucích podlahách...máte něco aby jim neklouzaly kolínka??? :slight_smile: malá je drak ale kloužejí to děsně takže se moc nechce vyloženě rozlézt.Má svuj prapodivnej styl... :confounded:
7. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zabka obrovská gratulácia k vyradeniu :slight_smile: My ideme dnes do rizikovky.Super tip ti dala argousek,ja som niečo podobné spravila malej sama,odstrihla som ponožku a v hobby obchode kúpila takú fixku,s ktorou urobíš bodečky a potom fénom vysušíš a máš gumennú protišmikovú podrážku,dávala som to aj na ponožky a stála asi 20korún.
8. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OOOOOOO jak jste mocné :astonished: ta fixa nebo našít kus gumoví rukavice ....mě taky napadly,ale stejně sem se chtěla zeptat.A ty nákoleníky taky supr a nestoji moc tak je zkusím sehnat tady protože mě z netu nikdy nic nepříde :grinning:
Děkuji
8. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky: tak jsme přišli od krčního, mimochodem nepříjemnýho pana doktora. A máme se jít objednat na operaci-vyndání nosní mandle. Bude to ta klasická operace, ale slyšela jsem i o leaserových operacích, kdy se jdem po zákroku ten den domů. Ale platí se to v Praze prý asi 4tis. Máte někdo zkušenosti, díky.
8. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisee rozhodně bych si připlatila a šla do toho laseru. Já jsem se taky kdysi rozhodovala, nakonec jsme nešli. Ale kamarádka se synem byli na vyndání nosní mandle laserem a moc si to pochvalovala a jak píšeš tak ten den šli domů
8. sep 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska jsem zajela do nemocnice na objednání a místo bylo až 19.10. S tím, že jeden den je nástup druhý zakrok a třetí den pouští domů, ale někdy se může přijít až v den zákroku. Sestra mi, ale nebyla schopná říct, jestli tam budu moc být s Vojtou přes noc, prý když bude volný lůžko. Tak nevím. Jdu hledat ještě infa k tomu leasru a když tak to tady v ČB zruším.
8. sep 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, super zpráva, karolínka je šikovná holka.

Denisee, s mandlema zkušenosti nemám a co přemýšlím, tak ani žádná z mých kámošek. Takže neporadím. Ale věřím, že to dopadne dobře :wink:

Já jsem dnes byla na třídních schůzkách. Tak jsem se seznámila s paní učitelkou. No na pohled vypadá teda jak bubák, ale co mi říkala jedna maminka, tak je prý moc milá. Nahlásila jsem, že svišti nastoupí v říjnu. Jo a taky jsem je přihlásila na tanečky. Kuba bude jediný kluk mezi holkama :grinning: :grinning:
Ale co mě zarazilo - učitelka mi říkala, že je mám v den nástupu ráno přivést a po obědě vyzvednout :confused: Já je nechci vyzvedávat po obědě, ale až někdy odpoledne. Nevíte někdo, jestli když se chodí jen na 5 dní v měsíci, tak je to omezené jen na 4 hodiny denně?? Já mám pořád za to, že to je celých 5 dní, ne jen půlka dne.
8. sep 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji. :grinning: ...a se školkou?Tak to nevím jistě ale kámoška ted bude taky dávat malího na těch pár dní a stěžovala si že jí ho budou muset vyzvedávat rodiče a další 4 hodky hlídat oni než dorazí z práce tak mi to zní nějak podobně... :unamused:

Jinak jsem ty nákoleníky vymyslela dneska tak, že se tu koupit nedají a mé zkušenosti s netem jsou děsné takže sem vzala mé ponožky s protiskuzovím pogumováním odstřihla chodidlo a našila na starší tepláčky... :grinning: už sme to zkoušeli a malá je mnohem pohiblivější a líbí se jí to,tak sem spokojená a vzhledem ktomu že je ve visokém kleku tak nebudu kupovat origoš.Tohle jí na ten měsíc klidně dva stačí.asi toho moc nenaleze. :slight_smile:
8. sep 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj, tak už vím, jak je to se školkou:slight_smile:
"Podmínkou nároku na rodičovský příspěvek je, že dítě mladší 3 let nenavštěvuje jesle nebo jiné zařízení pro děti předškolního věku déle než 5 kalendářních dnů v kalendářním měsíci.
Dítě, které dovršilo 3 roky věku, může pravidelně navštěvovat mateřskou školu nebo jiné obdobné zařízení v rozsahu nepřevyšujícím 4 hodiny denně nebo nejvýše 5 kalendářních dnů v kalendářním měsíci."

Takže svišti budou chodit hezky na 5 celých dní, protože jim ještě nebyly 3 roky :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holčiny,

hlásím se jen na skok, včera jsme se rozhodli a vzali jeden last minute, tak dnes letíme na Malorku, tak na nás myslete, ať to se Štěpánkem zvládneme. A moc tady nekrafejte, ať nemusím potom hodně dočítat papa :wink: :wink: :wink:
9. sep 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@argousek užijte si to tam,už budete mít příjemné počasí a míň turistů,my jsme si odtud přivezli Honzíka,ale musím přiznat,že už bych tam nejela,ale my tenkrát byli v blbým termínu,moc horko,středisko plný uřvaných němčourů,ale půjčili jsme si auto a udělali super výlet,to se nám líbilo a hlavní město taky stojí za návštěvu,tak šťastnej let,ne že bych někam do teplíčka nejela :wink:
9. sep 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :slight_smile:

argousku,teda ty se mas!!! Tak si to tam krasne uzijte.Jedete v dobrou dobu,bude tam klidek a ne hlava na hlave a jak psala mispuli,kamoska tam byla a pronajali si auto a cely ostrov projezdili s detma a krasneee,rikala.

Bera,ja myslela,ze uz zacinaji skolku na cely tyden?? Tak aspon spocnes jeden den

denisse,zkusenost zadnou nemam,ale ja bych sla na ten laser. Ktereho jdete uz vis?

zabka,obrovska gratulace k propusteni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My vcera byli nakrmit kone a ve meste,i kdyz teda prsi a sviti stridave. Holky mam dobre vycvicene,rano vstanou,Veru pomuze Viki a jdou najit babi nebo dedu nebo je vzbudit :grinning: Vikous lita po baraku jak splasena,vcera presla cely barak sama 2x a desne se u toho chlame,takze se ji chozeni libi. A odpoledne prileti segra a s malym,stejne stary jak Vikous :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem moc zvedava,protoze segra je magor. On nesmi chodit,nesmi do pisku,nesmi nic jist,hrat si sam..........ona ho jen nosi na rukach a bude tu tri tydny,takze sse s mamkou urcite pobijou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak byla mamka v cesku,tak ji rupli nervy a rekli ji,ze z neho vychova buzika,ktereho budou vsichni mlatit. Ona i co ho porodila,lprstala varit,mit nadobi,takze ten jeji se vrati z prace a musi umyt nadobi,ulklidit........no fakt sila. Snas se nepohadame,protoze k nemu nesmi ani jine deti,aby mu nahodou neublizili,takze bude ty moje blechy porad okrikovat. Ale stejne se tesim.

Jinak zpatecni let nas ceka v sobotu v noci,kdy je vyroci ter.utoku na dvojcata,k tomu debilove chcou palit koran nekde a Anglie ma hlasene utoky,tak zvysene kontroly :rolling_eyes: Ale rikam si,ze letime v noci a vetsinou se utoci pres den,takze jsem pozitivni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi veliká obra gratulace Viki k chuzi!!!!!!!!! :slight_smile:
Zabko a Vám k vyřazení..to jsou ty nej okamžiky co si budeš pamatovat do smrti..máš doma velikou šikulku-po mamionce samozřejme :wink:

Kmoor tak moooc rada čtu že se máte dobře..neuro taky dopadlo dobře,že je trochu pozadu neva,to dožene,že se nebudete astačit divit..hlavní je že už je zase čilí a štastný brouček..mám fakt velkou radost :slight_smile: :slight_smile:

Berywayt tak jak???????? co ty vysledky???????????? tak moc krásne jsi napsala o holkám a mateřství..jsi užasná maminka..držím vám moc pesti a bude líp a líp,uvydíš,pohlad za me berušky až k nim pujdeš:hearts:
9. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Agrí na tebe bych zapomela..štastnou cestu a krásnou dovolenou

Bero s tou prací to je pxch,snad ti vyjde neco lepšího,ted se budeš mít čím bavit s tema volbama..kdy skusíte tu školku?
Mispuli ty máš dobrí tipy na dárky,vždycky neco objevíš..ted budou vánoce,takl hledej a házej to sem..at mám motivaci..a Honzík je šikulka s tím jídlem ve školce,je super že se mu tam tak líbí..:hearts:

9. sep 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Argousku, krásnou dovču! A neboj, určitě to se Štěpánkem zvládnete, není důvod, prosč by to nezvládl :wink:

Simi, tady je to udělané tak, že dítě do tří let věku nemůže chodit na víc, jak 5 dní v měsíci, jinak bych si musela zrušit rodičák. Ale zase u dvojčat to druhé může chodit bez omezení, takže klíďo každý den od rána do večera :wink:
Koukala jsem na fotky na FB a vážně to máte krásné. A přeji příjemný let zpět, i když zrovna v blbé datum :confounded:
9. sep 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
argousek supeeer - tak si to uzite!!! :slight_smile:
@berryvajt tak ako??? Netrpezlivo cakam na dobre spravy :wink:
9. sep 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včera baby dostali transfúziu, dnes už mali úplne inú farbu..Johanka má srdiečko v poriadku :wink: :wink: :wink: a u Sofinky kontrola dopadla tak ako minule. :unamused: :unamused: Nezhoršilo sa to, ale nevidia ani zmenu, takže sa to nezačalo vstrebávať.Trošku som sa začala báť,čo bude,ako bude..či z toho vôbec niečo bude( :frowning2: ).ale teším sa, že sa to nezhoršilo.Baby krásne priberajú.Sofia má 1210g a Johanka 1280g.Ja mám toľko energie, keby sa dalo,začala by som s ňou tú rehabilitáciu už dnes....ale je ešte malilinká.Takže tak.Môj zlatý mi musí stiahnuť fotky do počítača, potom ich dám na koníka, už sú také krásne, hlavne keď sa usmievajú - bože nevedela som,že sa dá tak ľúbiť...
9. sep 2010 o 17:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
----už sú aj fotky, síce skenované z albumu, ale sú... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 17:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berryvajt babulky su naaadherneee :dizzy_face: :dizzy_face:
neboj nic... vy mate len mesiac nie??? to nam v tej dobe este len na krvacanie prisli... potom sa dokonca zhorsovalo - a kvoli tomu nam naordinovali tu 30 - dnovu intenzivnu kuru cerebrolysinu... az po nejakej dobe sa to zacalo lepsit... a cvicit sme tiez zacali az tak tesne pred dvomi kg... ja verim ze to bude dobre... moooooooc drzim paste!!!
9. sep 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berryvajt, no holčiny jsou úžasné. A jak to utíká, už měsíc:slight_smile: Výsledky taky dobré, ne? Důležité je, že nedošlo ke zhoršení.

Já jsem teď dorazila ze cvičení a doma totální bengál. Jindy touhle dobou už svišti spí a teď jsem už z předsíně slyšela Anetku jak volá " maminka přišla". Načež se ke mně přiřítila a hned žalovala:"Kuba se poblil do postele a na koberec. A udělal bobek do plíny" Tady smradu jako v hradu :confounded:
Kuba má totiž od včera průjem, ale přitom jí normálně. Jsem si myslela, že to bude od zubu (roste mu poslední stolička), ale to blití asi od zubu nebude, co? :confounded: U nás se nikdy dřív ani neprůjmovalo. Tak jsem mu dneska dala 2x Smectu. Co mu mám, holky, ještě zkusit dát, když to zítra nepřejde? Máte s průjmem a zvracením zkušenosti?? A jaký se dává dětem čaj? Sladkýho Kubíka mu dávat nechci a obyč vodu mi nepije.
9. sep 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok