Fialová spodná pera u 6 mesačného dieťatka

anuss
26. apr 2013

maličkej akosi ofialovela pera, môže byť z toho, ze jej idú zubky a hryzie všetko možné? alebo jej niečo chýba?je dojčená a pomaly začínam s príkrmami.
dakujem za každú odpoved

leamax
26. apr 2013

mna hned napadli dusicnany v zelenine
"dojčatám pri príprave mrkvového odvaru odstráňte stredovú časť mrkvy!
Táto obsahuje oveľa viac dusičnanov ako ostatná časť koreňa."

Čítajte viac: http://primar.sme.sk/c/1626764/dusicnany-v-zele...

anuss
autor
26. apr 2013

@leamax praveze vcera mala zemiacik - domaci ☹

leamax
26. apr 2013

@anuss aj vo vode mozu byt ☹
alebo sa jej fakt podarilo si tu peru tak nejak silnejsie stisnut, neviem. kazdopadne pozor na tie dusicnany a uvidis ako sa to dalej bude vyvijat, ci je to v podstate modrina, alebo co. drzim prsty, nech je to v poriadku

anuss
autor
26. apr 2013

@leamax praveze mame obecnu vodu chutovo je ako lucka - fakt super, no nic, budem sledovat a clanok je super, sa mi pozdáva bylinkový ocot 😉 dakujem

leamax
26. apr 2013

@anuss za malo, som rada, ze aspon trosku som pomohla 🙂

ivka_666
26. apr 2013

Môže to byť aj od hryzenia. My sme mali tiež na spodnej taký fialový pásik a naša doktorka nás pre istotu poslala na kardio, vraj je lepšie to vyšetriť. Našťastie nám nič nezistili, ale určite to u doktorky spomeň.

aristka
26. apr 2013

ak by dieťa malo málo o2 ,pery by boli namodralé ,ale nie len jedna,asi si ju zakuslo,lebo aj nedostatok vit. a stopových prvkov sa takto neprejavuje,skús si to odsledovať,či to mizne...

anuss
autor
27. apr 2013

@ivka_666
@aristka dakujem

elisadavinci
27. apr 2013

moj máva niekedy taku modrastu až fialkastu spodnú peru. všimla som si že dakedy spáva tak, že si spodnú peru saje alebo je má vcucnutu v ustach a vtedy má tu spodnu peru taku.

anuss
autor
1. máj 2013

@elisadavinci dakujem, som rada, ze aj cudzie dieta ma nieco podobne 😅

winka99
2. máj 2013

@anuss ano, uz ako pisali, bude to od cmulania, aj moj to mal....ja som si vsimla ze pocas spanku cmulal spodnu peru, cize cucflek 🙂 kamoska volala na pohotovost kvoli tomu 🙂 no, stane sa 🙂

darja12
6. feb 2016

tiež som našej malej po hodine kočíkovania objavila fialovú peru.. mala cumel celú hodinu, predtým fialovú peru spodnú nemala.. ale veľmi si celý deň žužle spodnú peru.. má 4,5 mes, plne kojená.. a možnos a jej trošku začínajú zúbky v dasnách posúvať.. tak dúfam, že je to z hryzenia tej pery a nič vážne