Fialové fliačky na tvári bábätka

nikusssa
3. jan 2016

Ahojte, prosim vas mam doma trojtyzdnoveho synceka a urobili sa mu na hlavicke a tvaricke take fialove bodky ktore sa trosku zvecsili vyzeraju ako sosovicky ale fialove a pripomina to skor rozpity atrament nechapem co to moze byt nemate prosim niekto s tymto skusenosti? Dakujem

nikusssa
autor
4. jan 2016

Ahojte tak dnes len behame a zatial sme nic nevybavili boli sme u nasej lekarky ta ma dovolenku tak sme sli zastupujucemu lekarovi a povedal nam ze sa s tym este nestretol a nevie co to moze byt tak nas poslal ku koznej ktora ma tiez dovolenku, tak sme isli inej koznej ktora ma tiez dovolenku, potom sme isli na pohotovost a ti nas nezobrali lebo beru az po 16tej tak som volala uplne inej lekarke detskej a ta mi povedala ze o 13tej mozme prist ... Dufam ze ta nam nepovie ze nevie co to moze byt ☹ a chcela by som sa vam vsetkym podakovat aj za rady aj za to ze nam drzite palce dam vediet ako sa vybavime u tejto lekarky

nikusssa
autor
4. jan 2016

@sissik to je pravda dve zmizli ale dalsie dve sa objavili a zvecsili mozno sme sa zle pochopili ...aj lekar sa ma na to pytal ci to nemoze byt z tej vodicky a priznam sa pripadam si ako blb lebo naozaj to tak vyzera ale ako im vysvetlim ze naozaj som nekvapla na hlavicku a este aj objavili sa na druhy den ako som natierala pupcek a zvecsilo sa to to by podla mna ta vodicka nesposobila keby to aj bola ona...vobec tomu nerozumiem

sissik
4. jan 2016

@nikusssa a pediatra rovno v nemocnici? Ono ta najhoršia meningitida by sa už po toľkom čase prejavila minimálne teplotou alebo väčším vysypom. V každom prípade sa netreba nechat odbit, že sa s tým nestretli. Povedz všetko, čo sa ti zdá, že môže pomôcť. Fakt si neviem predstaviť, že by mu na tvár kvapla tá voda a nevšimla si si to.

moonshine1
4. jan 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@nikusssa myslim ze keby si mu vodickou nahodou kvapka tak si to urcite vsimnes

katka1981
4. jan 2016

@nikusssa, mne to tiez pripada ze ti kvaplo ked si ho natierala. To sa moze lahko stat ani si nevsimnes. Hlavne sa nestresuj, podla mna to je spinave a malinky je uplne v poriadku, lekarovi radsej chod. Skus mu to utriet liehom, ak nepomoze tak nejakym olejcekom.

nikusssa
autor
4. jan 2016

Tak boli sme u lekarky a ta sa na nas usmiala ze sme uplne v poriadku🙂 malinky ma vraj malinku neskodnu zrazeninku ktora sa po par dnoch strati vraj to taketo malinke deticky mavaju a netreba sa toho bat tak som velmi stastna ze je to ok🙂

jana_eyre
4. jan 2016

Super som rada a este raz sa ospravedlnujem ak som ta moc nastrasila.. Vely vever som potom na to myslela..

jana_eyre
4. jan 2016

*cely vecer

nikusssa
autor
4. jan 2016

@jana_eyre niee to je v poriadku 🙂 vobec sa nehnevam som teraz velmi rada ze je vsetko v poriadku doktorka mi povedala ze pri meningitide to vyzera uplne inak a aj babetko by vyzeralo ze je chore ale ze ten nas matusko sa tesi zo zivota🙂 velmi ma potesila