Fľaky na nohách dvojročného chlapca

mihaja
15. nov 2013

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť. Včera po večernom kúpaní a dnes po poludňajšom spánku sa mi malý (2 roky) vyhádzal na nohách, dnes trochu viac ako včera. Sú to také červené plošné fľaky a hrboľkami prirovnala by som to ako keď sa poradne spálite žihľavou. Máte niektorá s niečim taký skúsenosti? Prášok na pranie som nezmenila, nič extra nejedol. Ce týždeň mal teda dva dni horúčku bez nejakých iných príznakov, možno od zubov-zadné stoličky. Môže to nejako súvisieť. Tak po 1-2 hodinách fľaky zmiznú.

zuzana76
15. nov 2013

@mihaja bud 5. alebo 6. choroba, zvacsa to nie je nic vazne, najskôr je horucka a potom sa vyhodia flaky, ci vyrazky

mihaja
autor
15. nov 2013

@zuzana76 Ďakujem, ani som netušila že také niečo je. Priebeh zodpovedá, uvidíme.

modrofuzik11
17. nov 2013

dobry den, mozno aj nieco zle zjedol. ked mame podrazdenu pokozku, natierame ju bepanthenom. kubko mal kedysi atopicky ekzem. teraz mu zostala sucha pokozka. pomaha nam to.

mata128
17. nov 2013

@mihaja ja som videla aj vcera to foto,co ste pridali...bolo to fakt skarede...boli ste u lekara nakoniec?

milota164
27. nov 2013

nam tiez na problemy s pokozkou a vyrazky pomaha bepanthen. Mali smelysaje aj cervene flaky na tvaricke a zabral.