Gastrotuss - skúsenosti

zuzikb137
5. máj 2015

Ahojte,máme 2 mes.,a reflux.Nie veľmi silný,ale znepríjemňuje nám to všetko,zle spinkáme..máte skúsenosti s Gastrotussom?Konzultovali ste to s lekárom?Nám to lekárka neporadila,že nás pošle na vyšetrenie do nemocnice...a nechcem malinkú trápiť vyšetreniami pokiaľ to nie je nutné.Sme nastavení na Hipp Bio Combiotik...

ankakkk
5. máj 2015

pozdravujem 🙂 kazdy lekar ma asi iny nazor... Ja osobne s gastrotussom mam velmi dobre skusenosti, nam ho hned pediatricka odporucila, ze ak zaberie zbytocne behat po doktoroch (spravia jej sono, zistia ze ma reflux a daju jej gastrotuss...) zbytocne dieta trapit... my rovno sme ho nasadili, pomohol, davali sme ho az do skoro 8 mesiacov a bez problemov. Naozaj, vyskusajte ho, a az ak by nezabral tak absolvovat aj ine vysetrenia.

zuzikb137
autor
5. máj 2015

@ankakkk Ahoj,a dávala si ho po každom papaní,keď odgrgne..aj po tuhšej strave,keď ste začali s príkrmami?

maca283
5. máj 2015

Aj nám zabral davala by som ho znova keby treba A vyšetrenie je podla mna pohode da sa vydržat bez problemou

ankakkk
5. máj 2015

po kazdom mliecku urcite ano, pekne na lyzicke, a ci aj po tuhej strave - fuuuuha to uz si teda nepamatam, ale kedze minimalne zo zaciatku je aj ta "tuha" strava taka poloriedka tak asi ano. Ved uvidis podla ako to bude zaberat, ak by po tuhsej strave negrckala tak asi netreba, len po mliecku

maca283
5. máj 2015

Nám ho kazala davat po kazdom papani a pri tuhej strave podla potreby najsor ano a postupne prestali a potom uz len na večer a ked som videla zlepšenie postupne prestala davat a doktorka s tým suhlasila a do 1 roka bolo po refluxe

ankakkk
5. máj 2015

@maca283 ano ano s tymto sa aj ja stotoznujem, asi takto sme to aj my mali 🙂 to je rozumne

alenka210
24. júl 2015

@ankakkk a kedy vam zaucinkoval? My mame skryty reflux davam ho treti den a zda sa mi to este horsie

maca283
24. júl 2015

@alenka210 aj mne sa to na zaciatku zdalo len to nevzdavaj vazne mám to pomohlo Len dodrzuj tem cas na danie sirupu

ankakkk
25. júl 2015

postupne sa to zlepsovalo, nie okamzite, takze len trpezlivo davat po kazdom mliecku a ono sa to upravi. My sme ho malej davali od 2. mesiaca az do 8.meho, cize len vydrzat 🙂

larnaca
25. júl 2015

@zuzikb137 nám nepomohol...ja som kojila a medzi tým som dávala Nutrilon AR a potom negrckala

kat13s
17. aug 2019

Ahojte, mam doma neotvoreny gastrotus a nutriton v zaruke. Uz mame 6 m a prakticky ich nepotrebujem. Rada posuniem mamicke spolu za 10€ vratane posty.