Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Grckanie v autosedačke v protismere

divozienka26
8. jún 2015

Grckaju vam deticky v protismere? Ci tak isto casto ako v smere? Ak ano co pomaha? 🙂

gapre
8. jún 2015

Mne dcerka zacala vracat az, ked mala rok,ale to som ju hned dala do sedacky v smere jazdy a zatial nevracala.Ma 18 mes.Najdalej sme boli cca 40 km,takze na dlhsie trasy nemam odskusane.Nemozem jej v aute davat vela papat a pit.Aj ked papa len tycinky uz ju napina.

divozienka26
autor
8. jún 2015

@gapre My chodime kazdy tyzden 250km za rodicmi jednymi druhymi a teraz sa chystame na dovolenku cca 1600km takze neviem ci rychlo kupit sedacku v smere alebo je aj ine riesenie... 🙂

katkakovac
8. jún 2015

@divozienka26 myslim ze to absolutne nerozhoduje. Moj syn grcka doteraz, aj v aute aj ked chodi aj led sedi a to ma uz rok. Proste to raz prejde. Pokial mas male babatko tak je podstatne bezpecnejsie vozit ho v protismere.

saxxxana
8. jún 2015

@katkakovac mam 15m slecnu, ale vo vajicku negrckala az teraz posledne 2 mesiace zacala v novej protismernej sedacke....tak neviem ci kupit novu

sasaa22
9. jún 2015

my mame sedacku v smere jazdy a dcera zacala zvracat az ako rocna a vzdy ked cestujeme rano. nemyslim, ze to suvisi s umiestnenim sedacky. sama som ako dieta trpela kinetozami, preslo to uplne az v puberte. ale ak s dcerkou teraz cestujeme na dlhu trasu, dam jej stvrtku Kynedrilu, aj mne to v detstve veeelmi pomahalo.