Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Gynekologické vyšetrenie štvorročnej dcérky

marrya
18. feb 2015

Moja dcerka ma problemy,casto vyhadzana cilkulka,casto zapalena
...kremy nezaberaju...radila som sa aj s lekarom a zvazujem gynekolog.vysetrenie u detskej gynekologicky..len zvazujem ano ci nie...
Bojim sa ze ako zareaguje dcerka,ci to nebude pre nu stresujuce bolestive....mate s tym skusenost?

inull5
18. feb 2015

@marrya nebude to take vyšetrenie ako pre ženy,neboj.iba sa jej pozrie na cikulu.neboj prsty jej tam lekárka pchat nebude.nie som si istá ci nieco zistí.možno ak vzeme ster na nejakú candidozu.

marrya
autor
18. feb 2015

No ster mi staci...teda a bude ju vysetrovat cez konecnik alebo nie....ako to prebieha?

bonaqa2013
18. feb 2015

Maminky pohlavie - nie cik....

marrya
autor
18. feb 2015

@bonaqa2013 nechapem ???

bonaqa2013
18. feb 2015

@marrya mala som na mysli slušnejšie vyjadrovanie. Nič v zlom, ale ci.... majú chalani. Aj to sa dá povedať ako bimbo...

inull5
18. feb 2015

@marrya toto nám nerobili.my sme mali problém so zlepenymi pyskami.mala vtedy niečo cez 3 roky a v pohode.nechala si to vysvetliť a vôbec nebola v strese..neviem ci v tomto pripade gynekológ ma ddôvod ju vyšetrovať cez konecnik.prídete do ambulancie,popyta sa aké ma malá problémy,dáš jej dolu nohavičky,daj jej nejaké satocky aby nemala pocit že je nahá,a vysadis ju na kozu.dobry lekár by mal povedať co ide práve robiť aby sa dieťa nebalo a vytrie jej tycinkou priestor medzi pyskami.na ster vo sa týka mykoz a pod by to malo stačiť.a vyšetrovali moč?ph moca?možno ma príliš agresívny moč..príliš kysly.

inull5
18. feb 2015

@bonaqa2013 nemáte do koho rýpať?neviem co je zle na tomto pomenovani a neviem odkedy majú chalani cikulu...myslím že pani môj príspevok ohľadom vyšetrenia svojej dcery pochopila a nepotrebujeme tu upozornenia ohľadom slušného vyjadrovania lebo nič vulgárne tu napísané nebolo.

bonaqa2013
18. feb 2015

@inull5 vtáka poznáš po perí a človeka po reči....

zabudnuta
18. feb 2015

@marrya ja som s dcerkou bola ked mala cca rok a pol a robili jej aj ster ,,,,vyhodila som ju na kozu a bralo sa to s takou palickou ako vam robia ked beru vyter z nosa, velmi rychle nebolestive a nic ine ziadne prsty ziadny konecnik nic ine ,,,a bola to gynekologicka

marrya
autor
19. feb 2015

@bonaqa2013 doslo mi to 🙂 jemine ...ved to je jedno 🙂 hlavne nech sa vyriesi problem....ja som napisala cikulka co je na tom?

marrya
autor
19. feb 2015

@inull5 ano moc som zaniesla na vysetrenie...cakam na vysledky 🙂

marrya
autor
19. feb 2015

@inull5 suhlasim neries bonaqua2013

marrya
autor
19. feb 2015

@bonaqa2013 trapne prestan uz