• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Helikobakter a dieťa. Ako sa prejavuje?

15. januára 2009 
Neviete ako sa u maleho babetka prejavuje? Viem ze touto pliagou trpi takmer kazdy clovek ale ja mam z toho asi paranoju. Stale sa obavam aby moje dieta nechytilo od niekoho. Zacalo jej trosku zapachat z ust. Moze ist o HP? A ako sa vlastne prenasa? Moze aj dychnutim ci fuknutim na babetko?Alebo ked dieta pobozkam a ono si potom posucha to miesto a da rucku do pusy? Asi som z toho chora, ked premyslam nad takymi hlupostami.
15. jan 2009 o 12:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dychom ci fuknutim urcite nie :wink: Proste, podla mna to pride s cista jasna, najhorise je , ze vtedy asi ked to najmenej cakas.Kamoska mala take priznaky, ze sa jej zacali robi cerv.flaky po kozy,hned po porode, trvalo to len chvilku a potom jej to zmizlo.Teraz sa obava, ci nemam aj jej syncek, nakolko sa mu tiez zvyknu sem-tam objavovat skvrny :unamused:
15. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vraj mnohi ludia ani nevedia ze maju. To su asi ti stastejsi. MM mi stale hovori ze prehanam. Nenakazi sa od nas, nakazi sa od deti v MC ci skolke. Asi fakt prehanam.
Aj tak malu stale pusinkujem, neviem si predtvait zeby som ju nebozkavala.
15. jan 2009 o 13:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malo tam byt predstavit. Nejako mi zblbli pismenka. Pisem len jednou rukou. :unamused:
15. jan 2009 o 13:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skus pozriet:http://www.porada.sk/archive/index.php/t-33603.html.....a total ta chapem, nakolko aj o mne vravia, ze som hysterka, lebo tiez zo vsetkym prehanam a namyslam si :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. jan 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok