Hladam najmladšie dieťa, ktoré vie používať konvičku na nos

tukanec
25. máj 2022

Ahojte maminy. Prosim napiste ake Vase najmladsie dieta zvladlo bez traumy pouzit konvicku na nos. Syn ma 2,5 roka, vie sa pekne vysmrkat, ale z osobnej skusenosti viem, ze konvicka je proste lepsia na uplne vyprazdnenie nosa. Dakujem 🙂

riskoh
25. máj 2022

Konvickovat sme zacali s nastupom do ms a zvysenou chorobnostou,teda ako 3 rocny

dadis
25. máj 2022

@tukanec Mne sa zda, ze dceru to naucili ako 2,5 rocnu na lieceni v Lucivnej..vysvetlili jej, ze ma dat hlavu nabok, vyplazit usta a dychcat ako pes..lliala som jej najprv ja..az neskor to cele zvladla sama

anesim
25. máj 2022

Synovec zacal ked mal 2,5 roka, na odporucanie orl, ked mu dali do usi trubicky a vybrali nosnu mandlu. Dovtedy silne zapaly usi, niekolkokrat prepichovali. Najprv mu preplachovali rodicia a od 3 rokov sam.

janinque
25. máj 2022

Mne odporucila synova obvodna respimer, pouzivame cca od troch rokov, za mna je to jednoduchsie ako kanvicka u takychto malych deti

lubmar
25. máj 2022

My od dvoch rokov ako nastupila mala do skolky, najprv nad vanou, lebo nedociahla na umyvadlo, az neskor nad umyvadlom. Deticky su velmi sikovne, ked povies, aby dychal ustami, a zo zaciatku nech nenaklana hlavu az velmi nabok, aby nestekalo do hrdla, tak to zvladne. Je to uzasny vynalez, vdaka preplachom nosa ani jedna dcera pocas skolky jakziv nebrala ATB, ked som videla, ze zacala nadcha, sopel, hned sme preplachovali, a ono sa to v zaciatku hned zastavilo.

tukanec
autor
26. máj 2022

@janinque dakujem, pozriem co to je 🙂

tukanec
autor
26. máj 2022

@riskoh no, maly chodi uz nejaky cas a presne ako pisete. viac je chory ako zdravy

tukanec
autor
26. máj 2022

@lubmar wow, dakujem. toto ma povzbudilo 🙂

tukanec
autor
26. máj 2022

dakujem maminky za odpovede 😊 skusim so synom dnes aj ja 🙂