Hľadáme sponzora pre syna na rehabilitačný pobyt

sona2803
17. jan 2013

Ide o sumu 2.300eur a nejde nic cez poistovnu.Vserko si musime hradit mi.Dakujeme

bodka13
17. jan 2013

@sona2803 skús napísať o synčekovi a o vašej rodinke niečo viac ....niečo ako príbeh ....nič o tebe nevieme 😒 ,teda aspoň ja nie, možno iné kočky hej ....vo svojom fotoblogu nič nemáš 😒
....viem,že je ťažko zohnať peniaze a pre svoje deti by sme urobili aj nemožné

gebeente77
18. jan 2013

Soni, radsej by som to riesila cez nejake organizacie na to urcene, nie takto cez MK - lebo naozaj o tebe nic nevieme, nemas ani jednu fotku v albume, nepozname ta a viem, ze je mnozstvo organizacii, ktore tieto ziadosti vybavuju a snazia sa pomoct 🙂

sona2803
autor
18. jan 2013

nemam ziadne fotky ale napisem nieco o mne a synovi.narodil sa o 2 mesiace skor a velmi vela si toho preskakal uz od malicka.teraz ma 3roky a este sam nechodi len za jednu ruku ale neudrzi sam ani rovnovahu.mame spasticidu dolnych koncatyn.sice nam hovorili rozne prognozi,ale mi budeme aj tak chodit.sponzora sme hladali ale zatial nic.pisala som ziadost do nadacie srdce pre deti ale tiez zatial nic.teraz ideme na pobyt do renony v surovciach ale peniaze sme si dali z vlastneho.hodil by sa nam sponzor,ktory by nam ulahcil zivot.ale to v dnesnej dobe hlada velmi tazko.nevadi co uz ale onedlho budeme chodit a nebudeme potrebovat od nikoho pomoc.sona

lussy23
18. jan 2013

dakujeme.sk ludialudom.sk a aj tu na koníkovi je pre mamičky v núdzi. Napíšete do článku svoj príbeh a ak ho admin schváli ,bude vo vybrali sme a to vám už ist eniekto pomôže.

mataklinec
18. jan 2013

Soni, daj si žiadost na nadáciu Pontis, Srdce pre deti. Samozrejme, že si tvoju situáciu aj overia, ale aj pomôžu. Držím palce

dai
18. jan 2013

@sona2803 ahoj... to dakujeme.sk je fajn... v kazdom pripade aj yu uzbaby vyzbierali peknw koruny - napis si do blogu svoj pribeh a zaloz si ucet na fc alebo tak... urcite sa najdu ludia ktori prispeju.

onvie
18. jan 2013

O aký rehab. pobyt sa jedná ?

sona2803
autor
21. jan 2013

ahoj ide o rehabilitacny pobyt na 12dni v Surovciach do Renony.Je tam velmi vysoka suma ktoru musis zaplatit ak nemas neakeho sponzora alebo bohatu rodinu.Teraz tam chodime ale bolo by idealne keby sme to mohli absolvovat este raz..Maj sa caw

onvie
22. jan 2013

Skúsila si aj niečo menej komerčné a finančne menej náročné ,napr.Tetis v D.Lužnej , kúpele v Trenč.Tepliciach alebo v Kováčovej ? Nie všetko čo sa objaví v Modrom z neba a pod. je jediná cesta liečby a spasticida končatín môže biť aj dlhodobá záležitosť a pri predstave že dáš každý rok 5000,- € do liečby .....Neber to tak že Ti prajem niečo zlé aj my bojujeme s podobnou diagnózou a využívame všetky možné prostriedky k rehab. Určite sú v Renone odborníci ale sú aj v Adeli,Harmonii, D.Lužnej ,Kováčovej a aj v iných zariadeniach.V každom prípade pravidelným cvičením sa aj táto diagnóza zlepšuje ale kedy to bude 100% ti nepovie nikto a za žiadne peniaze.

jajka28
17. feb 2013

@sona2803 viem o čom píšeš, mám dvojčatá s tým istým problémom a sponzorov hladáme stále ...kuk www stránku ktorú som im spravila a tak sa ľahšie oslovuje ľudí... www.alexaerikvesely.estranky.sk

sona2803
autor
17. feb 2013

Ahoj nadaciu Pontis nam poskytla financnu pomoc,tak pojdeme zase do Renony a dufam,ze to bude uz naposledy.terazked sme tam boli tak nam povedali ze nam uz necyba vela a budeme chodir sami.viem ze budeme a budeme maj sa pekne a drzte sa papa 🙂