• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hlien v hrdle. Čím ho liečiť?

28. februára 2017 
@wikynka126 aj my mame to iste.V marci sme mali skolkarsky bacil moraxellu.Tej sme sa zbavili,vytery nos,hrdlo ok,ale rano je zachripnuty a obcas zakasle,ma hkieny v hrdle resp. chrapci,ked sa koji.Tiez si myslim,ze zubky alebo alergia na nieco.
26. máj 2016 o 21:01  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patatina83 ahoj aj my mame rovnaky problem. Co vam pomohlo? Ako dlho ste sa trapili? Mne sa zda ze ho aj brusko zacalo trapit ako mu robim vyplach nosteka. Dakujem
21. jan o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peggi ahoj aj my mame rovnaky problem. Co vam pomohlo? Ako dlho ste sa trapili? Mne sa zda ze ho aj brusko zacalo trapit ako mu robim vyplach nosteka. Dakujem
21. jan o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mam dvojrocne dieta s astmou a u nas to zacina presne tak ze sopliky a zateksnie,ked to nepodchytime prehupsne sa mu to do dusenia...co nam zabera lebo vela veci sme uz testovani..inhalovat vincentku viackrat za den a striekat morsku sol do nosa,davat cesnak s medom po lyzickach,pit cibulovy caj 2-3x za den,,strava-nic mliecne a nic s obsahom cukru,vyborne na odhlienenie je kel,najlepsie bezmasite jedla,hlavne vela zeleniny...toto vsetko kombinovat a uvidite bude urcite dobre,mame to odskusane.na vykaslievanie mucosolvan al.ambrobene,mozete aj vyklepavat priedusky t.z.buchat po chrbatiku a hrudniku...drzim palce
21. jan o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lednickajana drzim palce vasmu dietatku. Moj syn ma len 7 tyzdnov tak vela veci nemozem praktikovat :cry:
21. jan o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak je kojeny tak to sprav u seba v strave-zelenina,nie mliecne a masite,cesnak a cibula poatupne pridavat...med vynehat...inhalovat moze,aj sterimar moze,aj vyklepavat mozes prip.skus dat teply obklad z olivoveho oleja na hrudnik...ak ma kasel pomaha skorocelovy caj,ten mozes pit ak kojis...dostane sa mu to do mlieka...co u nas este pomaha na vykaslievanie,tak je napustit horucu vanu a byt tam s malym,lepsie sa mu bude vykaslievat...drzim palce..
21. jan o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lednickajana len mam pocit ze menej papa. Predtym bol na kazdom 10min a teraz max 8 na jednom. aj ze ho brusko castejsie boli. Je to trapenie :(
21. jan o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tucniacik Ahoj urcite bronchipret,nam vzdy pomohol,ak vyskusas daj vediet ako pomohol
21. jan o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvia1802 doktorka odporucila sinuprer tak uz mam ten. Snad pomoze. Len ci ho z tych liekov a vyplachov neboli brusko a kvoli tomu nechce papat.
21. jan o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saty.predaj ahoj ako prosim ta davas ten sinupret?? Mojho s toho napina a aj tak to vypluje...
3. feb o 09:31  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@araula ahoj do striekacky. Polozim na zem, chytim ho a streknem do ust pockam kym prehltne. Deticky vraj v lahu nevedia vypluvat. Zial u nas sa menej drasticky sposob neujal. Drzim palce. Nam zabral.
4. feb o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb o 21:12  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam 5 tyzdnovu princeznicku, sme na atb, z krvi nam nasli zapal, mame zahlienene priedusky. Odsavame skoro stale sopliky, ale z tych hlienov ju tak napina, ze vyzvracia cely obsah zaludka, co robit, aby ju tak nenapinalo? Mame aj sinupret.
28. feb o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok