Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hnačka u 3,5 mesačného syna

lucia006
7. feb 2013

Viete mi niekto poradit .preco ma moj syncek uz dva dni hnacku?co moze byt pricinou?doteraz mal zapchy,je na UM papa mi normalne nema horucky ani nieje podrazdeny, iba vnoci bol nepokojny.ale dnes mal zasa 5krat zltu stolicu ako prazenica.dr mi povedala cez tele.ze mu mam dat dvakrat denne smectu.neviem si vysvetlit z coho to ma ... ☹

katka1903
7. feb 2013

Len sleduj aby tam nebola krv.

alena0305
7. feb 2013

@lucia006 Môj mal hnačku - plne kojený- od 3 týždňov do 5.mesiaca. Bol v nemocnici na transfúziu krvi - kvôli zlému krvnému obrazu a doniesli sme si nemocničný bacil. A keďže bol len na mlieku - tak to trvalo tak dlho. Ja som pred kojením dávala ryžový odvar. Ty môžeš urobiť ryžový odvar a do toho umelé mlieko - ak by to mal moc. Môj vtedy ešte užíval hylak kvapky - ale tie sú hnusné prípadne cebion multi. Mohol dostať nejakú virózu. Ja som už potom dookola všetko prala, vyvárala fľaše (na ten odvar) aj cumlíky ale dlho nás to potrápilo. Keby to mal dlhšie alebo horšie treba ísť na výter - na rozbor. Ale to ti len potvrdí či má alebo nemá nejaký bacil v črievkach ale na väčšinu lieky nie sú - treba to len dostať von. Dospelému to trvá týždeň a bábätku aj oveľa dlhšie.

lucia006
autor
7. feb 2013

ooo boze dufam ze sa nedostaneme stym do nemocnice. ☹ zatial mi pekne papa pije cajik ,davam mu dhophilus probiotika krv som zatial nebadala len riedku zltu stolicu a akokedy tam mal nestravene zvysky mlieka...je pokojny ,ale radsej idem zajtra na vyter nieze ma niejaku virozu nebezpenu, radsej 100krat zbytocne ako raz a neskoro 😒 a nemozu mu ist zubky tak skoro ?

aristka
7. feb 2013

treba mu dávať ryžový vývar probiotiká,smectu by som takému drobcovi určite nedala,ak začne byť stolica zelaná a moc smrdí treba isť k lékárovi,takýmto drobcom sa to stáva,že majú sem tam aj takuto stolicu 😝

ekinkala
8. feb 2013

a kojis? Ak ne skus ine mliecko

lucia006
autor
8. feb 2013

no ryzovy odvar varim od vcera ,zatial nepomaha ,. 😖 stolicu ma ako prazenica aj farbou aj konzistenciou...krv som tam zatial neobjavila dnes som snim bola u dr dala mi tabletky biseptol o 5 dni na kontrolu.nekojim ,krmim ho nutrilonom comfort na koliky A zapchy doposial mu robilo dobre to mliecko ho zbavilo kolik ...nemoze to byt z toho ze by mu uz isli zubky??? 😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli