Hnačky a teploty 3. deň u 3-ročnej.

miirkka1
24. okt 2019

Ahojky...Trojrocna dcerka ma 3den teploty a hnacky,nevracia,vodu pije. Na rotavirus je ockovana.
Je to v poriadku,ze ma tolko dni teploty z crevnej virozy?Nikdy to nemala tak dlhsie,max.den.

pribinak
24. okt 2019

Nemusí mat črevnu virózu. Sla by som k doktorke.

miirkka1
autor
24. okt 2019

@pribinak prosim ta co take by to mohlo byt?Ma uplnu vodnatu stolicu aj ju bolieva brusko.Myslela som,ze uz bude lepsie.Inak chcela aj papat velmi dnes s nami,tak jedla ryzu,aj sa pekne hrala.Len nechapem tu teplotu,ci to tak byva.Ale zajtra rano pojdem hned k dr.len teraz som rozmyslala,ci nie na pohotovost,ale zase ma vysmeju,ze som hystericka.Tu to tak tragicky neberu,predtym mi vracavala malinka co polhodinu a poslali nas domov a noc nedali

pribinak
24. okt 2019

@miirkka1 neviem, nie som doktorka

evitka83
24. okt 2019

@miirkka1 stolicky jej nahodou nejdu von?

miirkka1
autor
24. okt 2019

@evitka83 nie,tie uz ma dlho.Zajtra s nou idem k dr.no dufam,ze uz bude lepsie...strach o dieta je to najhorsie...

darina1952
24. okt 2019

@miirkka1 nasad jej normalnu liecbu pri hnacke - cierne uhlie, probiotika podla veku ana teplotu antipyretika - Panadol/Nurofen najlepsie v podobe sirupu a nie capiku kedze ma hnacku.
Dietny stravovaci rezim - slane tycinky, horku cokoladu, cucoriedkovy kompot, ryzu, slepaci vyvar bez cestovin.
Pripadne pozri letak lieku Enterina ci ho uz mozu 3r deti, lebo to mozes pouzit namiesto cierneho uhlia.

victtoria1
24. okt 2019

Nasa trojrocna to mala minuly tyzden, teplota zvysena, hnacky uplne ako voda, trvalo to 4 dni. Dr nariadila iba dietu, probiotika, voda, oddych