Horúčka a červené fľaky

olvedicsilla
7. feb 2017

Syn ma 4roky uz 3den ma horucku... Kasle.. Teraz mu na chrbte a pod krkom som zbadala ze ma take cervene flaky... Od coho to ma??a potom ked mu klesne horucka to zmizne...

eva76
7. feb 2017

My sme boli tiež tak, p. Dr. nám dala sirup a ja som mu večer dala ešte fenistilové kvapky po troch dňoch to prešlo. Dr. mu robila aj krvné testy a tie boli OK, Dr. povedala že to mal z horúčky. Nesvrbelo to ani nebolelo, na tvári to nemal. Synček má 5 rokov

renatamasarova
7. feb 2017

Podľa mňa tie fľaky môžu byť pokojne len od teploty, organizmus sa bráni všelijakými spôsobmi a keď píšete, že potom to samé zmizne... Ak by som Vám teda mohla poradiť, skúste mu dávať nejaký sirup proti kašľu - mne osobne sa zatiaľ vždy osvedčil Mucosolvan, alebo si spravte domáci, cibuľkový sirup 🙂 Hlavne to netreba podceňovať, hlavne u takéhoto drobca. V dnešnej modernej dobe existuje veľa spôsobov, ako sa dostať k liečivám aj bez nutnosti návštevy doktora - internet je, hold, všemocný. Teraz som napríklad natrafila na stránku http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/ kde si môžete vyzdvihnúť zľavový kupón do "internetovej lekárne" a ak sa Vám nechce behať po meste, môžete to objednať aj tam a o pár dní to máte doma 🙂 Skoré uzdravenie prajem

erika1811
7. feb 2017

Taketo priznaky su aj pri infekcii nohy ruky usta...mame to uz asi 3 tyzden...ale my sme mali aj po nozkach aj rukach..a bez teploty sme boli.sledujte ci sa to nerozlieza ked ano je to ono...a lieci sa to len fenistilom.nic ine na to nieje...

erika1811
7. feb 2017

Jej teraz som si vsimla ze to zmyzne ked klesne teplota tak potom to nieje ono pardon🙂

snehovica
7. feb 2017

Presne toto sa stalo malej pred týždňom...začala mať horúčky, dala som jej nurofen a večer bola po chrbátiku a brušku celá fľakatá....som sa poriadne naľakala, malú to ale nesvrbelo....potrela som jej to sudocremom....že uvidím čo bude cez noc a ráno....teplota nám pomaly klesala a aj tie fľaky do 2 dní zmyzli....volala som kamarátke kožnej lekárke,a tá mi povedala že mohlo byť z horúčky.

olvedicsilla
autor
8. feb 2017

Dakujem vam.. No teraz sme uz tak ze nema horucku uz ale boli jej usko ☹ dala som mu do usi aloe vera kvapku.. Zajtra doktorka ☹

maykaaa1122
8. feb 2017

My sme boli tiež tak, p. Dr. nám dala sirup a ja som mu večer dala ešte fenistilové kvapky po troch dňoch to prešlo.