Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Horúčka a hnisavá pera

celiaticka
9. máj 2015

Ahojte mamičky prišla som po radu k Vám už je to 6 dni čo sa to stalo. Syn mal zo dňa na deň horúčku 38,5 ale mal to 4 dni ale to sme zvládli nejako nechcel vôbec nič papať len s fľaše ale na pusinke sa mu spravili take hnisave rany a úplne usmieta jesť a keď niečo s fľaše len mlieko, kasu, puding som happy inak ani nič rozmixované lebo chudáčik ho to dosť boli. Len čo má trapy ako mu to liečiť lebo mi nedovolí ani sa mu k pusinke priblížiť a hneď skoro skončím ja sfackovana ako sa mrvy a čo by ste poradili čo sa týka papania lebo nič neje tuhé ani a keď lyžičku vidí nebudem písať čo robí. Ďakujem za rady.

gapre
9. máj 2015

Chod k lekarovi, kludne aj na pohotovost. Ked som vydeľa s akými chorobami tam chodia, tak sa nemusis bat ze vas nevisetria. Ked ani papat nechce tak ho musi boliet. Drzim palce.

tenerifka
9. máj 2015

"vydela, nevisetria..." hanba, vrat sa do 2.rocnika ZS

bonaqa2013
9. máj 2015

@tenerifka v 2 triede sa to určite neučia. mám dcéru v 3 triede a ešte to nebrali..... Takže min. 6 trieda. Ale maminka nechcela ohodnotiť pravopis, chcela radu čo má robiť ako pomôcť dieťaťu.

zita19
9. máj 2015

Nepises aky je stary ale ja by som uz davno bola s dietatom u doktora, asi by uz bolo na ATB. Ak ma tolko abscesov po puse, urcite to treba riesit s lekarom. A dovtedy podavat len taku stravu aku je ochotny prijat a nenutit ho do nicoho. Na mlieku a tekutej strave vydrzi aj niekolko tyzdnov. Hlavne aby prijimal tekutiny a ci nieco zje alebo nie nie je dolezite.
Len tak mimo temy: Naozaj je tvoj pravopis strasny, ale hadam sa ho doucis, ked bude maly v skole. Lebo ked mu budes ty kontrolovat ulohy, to bude cista katasrofa...

monicm
9. máj 2015

@celiaticka dúfam,že si bola na pohotovosti,ja nepatrím k tým,čo idú s prvým kýchnutím k dr. ale tu je to už viac ako samozrejmé,že to musí vidieť lekár a pomôcť liekmi.

@tenerifka nie každý je dokonalý na pravopis.mimochodom,je tam podstatne viac chýb,ale dala užitočnejšiu radu,ako ty.a ešte jedna vec,aj ty máš chyby vo svojom príspevku,rovnako ako ja,ale nie je potrebné to riešiť 😉 🙂 😉 🙂 či????

gapre
9. máj 2015

@tenerifka Aha tak pardon,ospravedlnujem sa za moj pravopis,viem ze nie je dobry,ale nemusis preto na mna utocit.Ty si urcite dokonala a preto mi to pises, vsak?

gabrielita1610
9. máj 2015

@celiaticka Ahoj ,podla toho co pises ma stomatitidu ,aj nas to mal pre mesiacom ,nic nechcel papat ,pit ,este aj prsnik odmietal,ze ho boli a teplota do 39 4 dni .hrozne moc to boli ,nas to mal aj na mandliach ,antb. na to nejdu ,musi to prejst ,nam doktor na rychlejsie liecenie predpsal cebion 3x 15kv a kazal kupit nieco silne na imunitu ,kupila som arco defenzis kids a naozaj to zabralo na druhy den uzivania ,chuda musi sa horzne trapi ,my sme ani nespali 4 noci ,stale len au au.........este hovorim doktorovi ,ze z coho ved stale zubne k. menim ,ruky umyvame ,zasmial sa a hovori ,ze to ma skoro kazde dieta ,ze je to virusove ,nech sa nebojim ,prejde to len to hrozne boli ....tak vydrzte to a skoc radsej aj na tu pohotovost

gabrielita1610
9. máj 2015

@gapre nevsimaj si to ,je tu vela mudrlantiek co si potrebuju nieco dokazovat 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli