Horúčka, ktorá trvá jeden den

luscia1
24. jún 2019

Ahojte mamule ...mali vasi krbci horucku ktora trvala jeden den a ziadne ine priznaky?Vcera cely den horucky a v noci 39.3 aj zimnica ....hrozne..Tak si vravim rano idem ku doktorke a rano nic ....Nic ju nebolelo ani horucka nic...z coho to mohlo byt ?

nellita
24. jún 2019

@luscia1 my sme bežné mávali teploty 1 deň a nič iné. Dr vravela ze sa s tým organizmus dobre a sam vysporiadal, až po liečení nám takéto 1 dňové teploty vymyzli, inak až po 3 dňoch odporúčam ísť k Dr, skôr aj tak nič nezistí

moonlight1210
24. jún 2019

@luscia1 ak sa to bude opakovat, urcite chod k doktorke. take skakanie vysoka teplota-nic-vysoka teplota-nic moze znacit zapal mocoveho mechura alebo nieco s oblickami.

babi81
24. jún 2019

nam sa stalo to iste uz opakovane 1den 40 a potom nic, tiez chodime k doktorke az po 3dnoch teploty.

hettinka
24. jún 2019

@luscia1 staršia dcéra bežne, 1 deň teplota a na druhy deň nič.
V tomto teple zo môže byt aj z prehriatia.

majka99999
24. jún 2019

@luscia1 moj to mava bezne, 1-2 dni teplota a potom nic. Pred tyzdnom mal najskor doobeda 38,7, paralen, ledva som sa dockala 6 hodin po podani lieku, lebo z nurofenu mu byva zle, uz mal 39,3, paralen, vecer uz len zvysena, rano nic. Nechala som ho este 2 dni doma, lebo mensi mal anginu, ale v pohode mohol do skoly ist. Obaja mi tu behali po byte, ze im nic nie je.

viellik
25. jún 2019

Minulý týždeň sme tak mali, že jeden deň a potom už nič ak keby sa ani len nechumelilo a dali sme sirup a už potom dobre. Neviem nechápem prečo sa to deje, ale z času na čas sa nám to stane a najmä teraz keď už je teplejšie 😉

dolynkag
23. jún 2022

aj u nás, včera poobede po spánku 39, bolesti hlavy, oči, krku, utekali sme na pohotovosť, a dnes ráno nič, tak som zvedavá, divné to je