Horúčka len jeden deň?

h2
27. okt 2019

Ahojte dievčatá, stretli ste sa s niečím takým, že jeden deň má dieťa horúčku a na druhý deň mu nič nie je? V sobotu popoludní som si všimla, že syn je nejaký unavený, nie vo svojej koži. Odmerala som mu teplotu a mal 38,3. Hovoril, že ho nič nebolí, len trochu hlava. Uložila som ho do postele, liečil sa len čajom, vitamínmi, imunoglukanom. Ráno mal ešte stále teplotu, 37,8, ale už bol veselejší, hlava ho nebolela.

h2
autor
27. okt 2019

No a dnes popoludní úplne ožil, nič mu nebolo, žiadna teplota. Až do večera nič. Aj teraz v spánku som mu merala teplotu a je úplne v poriadku. Čo si mám o tom myslieť? Mám ho ráno poslať do školy? (Má 8 rokov).

tribaby
27. okt 2019

@h2 jednoducho dobrá imunita, chorobu rýchlo porazil, nič nezvyčajné 😉 ak sa ráno bude cítiť dobre, v poho môže do školy

h2
autor
27. okt 2019

@tribaby Ďakujem, až teraz som v podobných diskusiách našla rovnakú tému, tak už som pokojnejšia, asi to nie je až také zriedkavé.

kristina2412
27. okt 2019

@h2 moja mladšia mala nedávno tak ,mala 38,5 večer a celú noc a ráno všetko ok. Uvidíš ako mu rano bude.

h2
autor
27. okt 2019

@kristina2412 Ďakujem, ráno sa uvidí.

lula313
27. okt 2019

Aj moja dcéra tak mala 39,5 a na druhý deň nič, ale drzala som ju tyzden v karantene, lebo som si myslela, že to bude šiesta choroba a nakoniec ziaden vysyp, nič.. ale zdravo sa stravuje, má dobrú imunitu, tak možno fakt rýchlo porazila chorobu

janka2805
28. okt 2019

môj máva takto tiež ale ma 40 a na druhý deň 37,5 a na tretí už nič...dokonca sa to opakovalo každé dva týždne asi tri krát...nikedy natcha, kašel, nič, všetky výsledky mal v poriadku, akurát mal zlateho stafylokoka v nose, teraz sme boli prvý krát na imunoalergologii a čakáme na výsledky odtial

h2
autor
28. okt 2019

Tak choroba, bohužiaľ, pokračuje, ráno mal syn 37,5, síce nič hrozné, ale do školy s tým nemôže. 😟

janka2805
28. okt 2019

skoré uzdravenie, možno nejaká viróza

mrkvicka060
28. okt 2019

@h2 moj starsi mal uz niekolkokrat jednodnovu horucku aj cez 38,5 a po 24 hodinach mu vobec nic nebolo, ani zvysena teplota, ani choroba.

erienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
autor
28. okt 2019

@janka2805 Ďakujem krásne.

dskjhfdlkdjhl
28. okt 2019

@h2 moja mladsia dcera to ma vzdy tak (teda raz za sk. rok sa to stane)-vecer ide spat zdrava, rano vstane s horuckou, k veceru uz oziva a na dalsi den je uz zase uplne v poriadku. Kazde dieta (clovek) sa inak vysporiada s chorobou, niekto rychlo a niekomu to trva dlhsie.

hettinka
28. okt 2019

@h2 úplne bežne do cca 10 rokov. Dcéra mala teplotu Napr aj z únavy, stresu, placu, radosti, výletu... a neriešila som to nijako, dala som jej čajik a vyspať.