Hrčka pri pravom ušku. Je to normálne?

kikafilipko
5. feb 2008

Ahojte. Viete mi niekto poradiť. Včera pri kupkaní som malému nahmatala takú menšiu hrčku pri pravom ušku, ale nie za uškom, skôr tak viac v strede, ale na úrovni uška. Je to normálne, alebo mám utekať k doktorke? Dúfam, že to je normálne lebo s malým chodíme od narodenia len po doktoroch.

veverica
5. feb 2008

kika bud v klude. Ak su to take hrcky ako ma aj moj maly tak lekarka mi povedala, ze to nieje nic vazne. Vraj sa to casom samo vstrebe, len to sleduj a namackaj mu to vela. A kazdopadne to ukaz dokine, mozno je to nieco ine ako ma moj maly. 😉

mata79
5. feb 2008

Kika, aj my mame za uskami hrcky. Vlastne tiez az tak vzadu. Su tam este najake uzlinky. Tiez to neriesim. Ked to lekar nepokladal za nieco vazne, tak som kludna a dufam, ze sa to casom strati. 😉

lusil2005
5. feb 2008

aj moja mala tam mala hrcky ked bola uplne malicka. tak 2 cm od usiek cca. to su uzlinky. doktorka povedala ze je to ok len treba sem tam prehmatat ci sa nezdurili. my ked sme mali alergicku reakciu tak nam jedna strasne navrela. ale to mala uplne volnym okom viditelnu hrcu jak velky orech na hlavicke. 😔