Hypospádia a odplienkovanie dvojročného chlapca

11. máj 2020

Ahojte mamičky. Potrebujem pomoc. Syn má dva roky, učí sa cikať a máme problém 😀 keď ciká do nočníka, je to super, ale akonáhle sme vonku a dá sa mu, vždy si načúra do nohavíc (pomáham mu ja). Hypospádiu má len prvý stupeň takže nám povedali, že operáciu odložia (cca 5-6 rokov)
Viete mi niečo poradiť? Už som rozmýšľala že cikať na dievčatko. Keďže bývame často vonku potrebujem tento problém riešiť 🙂 nočník nemôžem nosiť všade 😀

buducamama
11. máj 2020

Neviem sice co je hypospadia, ale ked ma takyto problem, tak nech cura ako baba, co je na tom? Radsej ako keby sa mal do 6 rokov pocuravat.

pribinak
11. máj 2020

No neviem či je to šťastný nápad, deti sa mu budú smiať (keď to napr predvedie v škôlke na dvore, ihrisku) 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Veď mu chyt pipik, alebo nech si ho chytí sám, trosku mu potlač ritku dopredu aby bol taký prehnutý a nenačúra do gatí

veronikaszabova
12. máj 2020

Ahoj.
Syn je hypospadik 1st. V lete bude mat 6r. Neboj, sam pride na to, ako si ho ma chytit a curat 😃 synovi sme nepomahali a krasne cural od 2.5 roka. Urcite ho nedavaj curat ako babu 🤷‍♀️🙈. Drzim palce
Pridaj sa sem, tam ti baby poradia

autor
12. máj 2020

@veronikaszabova ďakujem, no však to už by bol krajný prípad dať ho tak. Ale teda stihne sa vypýtať a aj tak stále periem očúrané 😂 a prosím ťa budú mu riešiť operáciu alebo nie? Bol už na nejakej? Lebo nám zatiaľ že predbežne v 5-6 rokoch ale možno aj neskôr 🙂

veronikaszabova
12. máj 2020

Napis mi spravu 🙂

viktoria2005
30. nov 2020

Môj bol teraz operovaný.v januári bude mať 3 roky