Imunita deti

kiwanecka23
21. jan 2014

Milé, zlaté, dobré a starostlivé Mamičky, aké máte skúsenosti, nápady, rady a tipy na podporu imunity u detí vo veku 3 a 4 rokov?

miskatomy
5. júl 2014

@patuskaaa
Ťažko to vysvetlíš niekto nepochopí že človek si chce aj privyrobiť v tejto dobe a aj toto je možnosť...Neviem pre akú spoločnosť robíš ale Colostrum je naozaj dobrá vec...Robím s tým tiež a až teraz som zistila koľkým ľuďom to pomohlo a nie len colostrum výrobkov je viac ktoré by som vedela odporúčiť a viem že to pomôže.A ceny niekto povie že drahé to nedám a radšej sa bude napchávať blbosťami z lekárne kde to stojí ešte raz toľko ale len preto že je to lekáreň a oni by neklamali 🙂))

patuskaaa
5. júl 2014

@miskatomy Mna uz niektore nazory ludi, neskutocne vytacaju... Asi fakt maju malo starosti, ked maju cas rypat do ludi, ktory chcu fakt len pomoct a odporucit vyrobky TOP KVALITY 🙂 Ja robim pre LR, ty 🙂

miskatomy
5. júl 2014

@patuskaaa
Aj ja 🙂 a naozaj teraz keď som sa na to dala zistujem že kopa mojich znamich maju od nich vyrobky a su neskutocne spokojni len je naozaj smutne ked chces niekomu pomoct a odporucis to tak nadavaju a nezaujima ich to ... namiesto toho aby si vypoculi o tom precitali a mozno by mali iny nazor ale tak co uz ...ja tiez nikoho nenutim ... na moje prekvapenie je aj vela ludi co ich to zaujima a pytaju sa informuju.

patuskaaa
5. júl 2014

Ja ani nemam cas nejak otravovat ludi, presviedcat ich ... No ked si najdem cas, aspon sa zmienit kde sa da... Je to neskutocny pocit, ked nasim detitckam zaberie hocico na vaznejsie zdravotne problemy.. Tak preco si to nechat len pre seba ??? Ale tak co uz, dnesna doma je bohuzial taka aka je...

ALE ESTE RAZ ! TIETO PRODUKTY SKUTOCNE FUNGUJU !!! 🙂

polystyren
6. júl 2014

@patuskaaa Ak chceš synčeka (vy)liečiť, v prvom rade používaj slovenský názov choroby, to by svedčilo o tom, že vieš čo mu je. Stačí opis problémov, názov si vymysli aký chceš. Nemusíš hneď veriť doktorovi že je to dedičné. Používaj zdravý rozum.

polystyren
6. júl 2014

@patuskaaa Predpokladám že ani netušíš prečo ten produkt funguje. Žeby opravil gény? To je ale blbosť. ... Alebo ti je to fuk, a si robíš reklamu.

patuskaaa
6. júl 2014

@polystyren Hemofilia je krvacava choroba, kontretne moj syncek ma typ A najtazsi stupen, co znamena, ze bez akejkolvek priciny moze zakrvacat do klbikov, nakolko mu chyba faktor zrazanlivosti VIII ... Chory gen zdedil po mne, nakolko som prenasacka... S touto chorobou su späté aj stale objavujuce sa modriny, ktore sa objavia aj pri najmensom buchnuti ! na tom nam pomaha Aloe Vera sprej prvej pomoci. A kedze je pre neho dost dôlezity rast svalov a dobra imunita, pouzivame Colostrum !!! A JE TO DEDICNE OCHORENIE, lebo sa jedna o chory pohlavny gen X, ktory jeden som mu dala urcite ja, nakolko Y zdedil po ockovi, inak by nebol chlapcek ! Neda sa len tak "chytit" niekde v obchode, takze by si uz nemusel rypat. Asi mas velmi malo problemov, ked riesis taketo veci... Clovek chce pomoct a poradit, nikoho do nicoho nenuti a ty hned utocis ! Sa spamataj !!!! Ja nepatrim medzi tu zmes ludi, ktora rada klame, okrada... STACI ??????? Ci chces vediet este nieco viac ???

fifitko25
12. sep 2014

@patuskaaa ahoj, moj syncek ma taku istu diagnozu..... Drzim nam palce, aby sme to zvladali 😉
P.s. o kolostre uz dlho uvazujem a asi ho kupim tiez 😉