Imunita dieťaťa

janhe
4. okt 2021

Ahojte, dcera este len nastupila do skoly a uz druhy x chora. Buduci tyzden ideme opat imunoalergologicke. No minuli rok aj predminuli takmer bez chorob ale predtym bola chora nonstop doslovne.
Tie cary mary z lekarni vobec nepomahaju. Chcem sa opytat. Existuje nieco co dokaze ozaj imunitu nakopnut?
Alebo nemaju v nemocnici nejaky infuzny komplex na imunitu. Ja uz neviem.

marci77
4. okt 2021

ja som citala, ze deti maju po tom obdobi doma, ked boli skoly zatvorene, imunitny dlh ......neviem najst teraz ten clanok
takze aj tym to moze byt sposobene

a ked chodila do skolky, ako casto byvala chora?
ono staci, ze niekto ten bacil donesie do triedy a uz to ide .....

na posilnenie imunity by som odporucala iba klasiku vitamin C, D a probiotika .....o ziadnom zazracnom komplexe som nepocula
a potom klasika dostatok spanku, vyvazena strava, ziadny stres....atd....

luccija
4. okt 2021

@janhe imunoalergicka jej vezme krv a, keď tam bude deficit dostane injekcie, alebo lieky na podporu imunity.D vitamín a Zinok, céčko dávaš?
Ja som mala časté zápaly horných dych.ciest a po liečbe mám už roky pokoj, ale mala som zníženú bunkovú aj celkovú imunitu z ATB..

luccija
4. okt 2021

@janhe dajú jej lieky, ktoré v malom množstve budú obsahovať to, čo jej spôsobuje choroby myslím, že sa dáva Bronchovaxom, Imunor?nie je aj alergická?

luccija
4. okt 2021

Z lekárne je dobrý imunoglukan

lotyka
4. okt 2021

Moja je tiež zas chorá, v škôlke bola 2 týždne. U imuno sme boli vo štvrtok a nasadila jej Imunor. Predtým som dávala v prípade choroby Isoprinosine, len ten jej dosť zaťažoval obličky.
Inak dávam obom deťom C, D, rakytnik a Colostrum.

ailiba
4. okt 2021

@janhe u nás v škôlke bolo jedno dievčatko stále choré a potom prestalo, dokonca, ani keď bola chrípková epidémia, ona sa držala. Tak som sa spýtala, že čo jej dávajú. Odpoveď bola VIRONAL 1kv.denne. Skus si pozrieť, lebo jej to evidentne pomohlo.

janhe
autor
4. okt 2021

Dakujem baby popytam sa u doktorky teda nato, lebo takto z tej skoly nebude mat nic
Skolka mi az tak neprekazalo ked chybala ale skola uz je o niecom inom

ananas28
6. okt 2021

u nás krásne funguju Kids-ky a aloe gel - syn je druhy rok v skolke a chory nebyva