Imunoglukan - áno či nie?

Ahojte, chcem sa spýtať. Dnes som kupovala malej v lekárni Inumoglukan nakoľko mám s ním celkom dobré skúsenosti. No zarazila ma debata mamičky pri vedľajšom okienku a tej farmakologičky práve o Inumoglukane. Maminka tvrdila, alebo sa respektíve pýtala na to, že vraj obsahuje rakovinotvorné zložky?!?!? Tá lekárnička na to, že ona o tom nič nevie. Mamička ju informovala, že to by ale mala vedieť. Ona vraj volala na info-linku a taj jej to potvrdili. No vraj je to ale v norme! Počuli ste niečo o tom? Ja teraz neviem, či jej ho mám dať, alebo nie :-| :-|
qwen
15. nov 2016
Ja mojim deťom dávam 98% čistého betaglukanu z podhubia hlivy ustricovej. Čisto prírodné. Od marca sú total zdravé, mali len 2 dni soplík. Aj teraz čo sa točia grcačky, nás obišli.
http://www.smile.ramissio.com/ramissio-immunity...
A deti ho zbožňujú 🙂
tancik
16. nov 2016
ja davam vitaaktiv obsahuje 9 druhov ovociaa desat druhov vitaminov je velmi chutny a syn nebol chory....
aniko85
16. nov 2016
Tiež dávam synovi od oktobra
sablona
16. nov 2016
Ta mamička bola ale riadne tupá
nuska
16. nov 2016
Radšej investujem do Colostra alebo Vitaaktivu, prípadne iných prírodných vitamínov. Super tiež Rieshi. Teraz sme objavili Cistus Incanus. Máme aj čajik, ten pijeme s medikom. Je to obrovské balenie a teraz sme začali aj brať v tobolkách. Syn chodí do škôlky a od septembra ešte nebol chorý. Takže veľká spokojnosť 🙂 Ak chcete viac info, píšte.
luki2297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinane
5. okt 2017
@nuska mohla by som poprosit blizsie info ohladom doplnkov na podporu imunity?dakujem.

Začni písať odpoveď...

Odošli